Назад Назад

«TeploMAX» - нові технології для обігріву вашого гаража

«TeploMAX» - нові технології для обігріву вашого гаража

Системи опалення мають властивість ламатися саме взимку, тоді, коли вони найбільше потрібні. Тоді, коли необхідна їх надійна і безперебійна робота. - Як підстрахуватися господареві СТО, або власнику гаража від раптових поломок? - А може бути взагалі перейти на обігрів електрикою? - Наскільки ефективний «TeploMAX» для опалення СТО та гаражів? Чи є конкуренти? Це і багато іншого читайте далі.

Убегающее тепло

Тепловтрати = фінансові втрати. Що потрібно зробити, що б мінімізувати втрати тепла?

Перший крок
Потрібно позбутися від протягів, дірок і щілин. Перевірити, йде чи тепло в тріщини стель / дахів. Тобто, прибрати прямі втрати від вивітрювання тепла. Вікна утеплите силіконом або монтажною піною в разі дуже високих щілин. Після гаражних воріт - вікна є найголовнішою причиною тепловтрат. Якщо створити теплову завісу біля вікон за допомогою обігрівачів Тепломакс, то ці втрати максимально знизяться!

Другий крок
Для більш успішного утримання тепла необхідно гаражне приміщення (або СТО) утеплити додатковими матеріалами. У наших рекомендаціях до обігрівачів «TeploMAX» ми завжди пропонуємо встановити на стіни поруч з Тепломакс-му відображає і теплоізолюючий "фольгований утеплювач". Це ще сильніше підвищить правильну конвекцію, утеплить вас і позбавить від очікуваних тепловтрат.

Трохи більше з утепленням доведеться повозитися власникам металевих гаражів, де стикування окремих елементів ніколи не буває точною і без щілин. Та й сам метал відмінно виводить тепло на вулицю - тут необхідне правильне і комплексне утеплення. Однак слід пам'ятати: закриті і повністю герметичні приміщення також не є ідеальним рішенням. Щоб не накопичувалася волога необхідна вентиляція. Навіть сама мінімальна вентиляція, але вона має бути присутня.


TeploMAX - це мобільне і автономне опалення

Для більшості наших клієнтів, які шукали обігрівачі в СТО або гараж, можливість переносити обігрівачі (тобто їх мобільність) - зіграло ключову роль при покупці. Не потрібно ніякого монтажу, підведення газу / труб / батарей і т.п. Встановив на підлогу або під вікном на стіну і забув. Все автономно, незалежно.

До слова, на другому місці по мотивації до придбання - повна безпека і віддалене управління через Wi-Fi модуль. Дистанційне керування через Wi-Fi для гаражів і СТО це просто ідеальне рішення, щоб не перетоплювати приміщення, коли не потрібно. Потрібен повітря тепліше? Необхідно прогріти машину / СТО? Включив дистанційно, або ж запрограмував за часом, і ніяких витрат на зайве опалення!


Теплий гараж - це комфорт

Гараж це часто неопалюване приміщення, яке використовується в будь-який час року. І якщо влітку або теплою весною ми навіть не замислюємося про температуру повітря, то ось приходять холоду і працювати / лагодити, чи просто доглядати за авто стає категорично незручно, неприємно. А якщо на вулиці мороз, так і зовсім не можливо.

Правильним рішенням буде заздалегідь зробити належну теплоізоляцію і встановити обігрівач Тепломакс. Цей зв'язок двох посад дозволить нам залишатися в гаражі навіть в зимові дні і вечори. До того ж, віддалене управління робить такий обігрів дійсно максимально економним. Просто включите дистанційно або за встановленою програмою на дні / години.

Електричне опалення для СТО і гаражів є практичним і перевіреним рішенням


Безперечно серед найвдаліших опалювальних рішень для гаражів і СТО перше місце займуть електричні обігрівачі, які створюють теплову завісу. Одним з таких є обігрівач «TeploMAX», який створений саме з цією метою. Він виготовлений в подовженому форм-факторі зі сталевої (або нержавіючої) труби, яка заповнена теплоносієм з антикорозійними і незамерзаючими властивостями. (До -20 градусів Цельсія!) Тепломакс можна встановити в будь-якому місці і також легко перенести на нове.


Універсальний блок управління. Налаштуйте роботу Тепломакс по днях і годинах

Підбираючи систему опалення, в першу чергу варто звернути увагу на те, чи має вона регульовану робочу потужність, термостат і захист від відключення / перевантаження електричної мережі. Пристрої "Тепломакс" укомплектовані інтелектуальною системою управління, або якщо простіше - "розумною автоматикою", яка забезпечує ідеальний температурний режим без перевитрати енергії. Опалення включається в міру необхідності. Програму можна встановити по днях тижня і годинах, включаючи і відключаючи обігрівач віддалено через Wi-Fi модуль. Абсолютний контроль = максимальна економія витрат. Одним з істотних плюсів обігрівачів «TeploMAX» для використання в гаражах і на СТО є система "Супер-Економії". Тепломакс включиться тільки тоді, коли температура впаде нижче 5 градусів Цельсія, тим самим не дозволить промёрзнуть приміщенню, але при цьому не буде витрачати енергію, коли це вам не потрібно.

Купити обігрівачі для гаража можна і потрібно тут, на сайті teplomax.com.ua. Поспішайте придбати за найвигіднішими цінами! Наші фахівці проконсультують вас, дадуть відповіді на всі питання і підберуть розмір / потужність приладу для вашого приміщення.

«TeploMAX» - краще опалювальне рішення для СТО і гаража. Гарантія - 7 років.

Теги: