Назад Назад

Обігрів теплиць за допомогою електричних обігрівачів

Обігрів теплиць за допомогою електричних обігрівачів

У сучасних умовах ринку сільського господарства використання теплиць без опалювальної системи є майже невигідним підприємством. Використання опалювальних систем в теплицях дозволяє швидше висадити необхідні культури і домогтися появи ранніх врожаїв, що дає фору часу для того, щоб отримати другий і навіть третій урожай (в залежності від культури) за один сезон.

Крім того, опалення необхідно навіть в тих теплицях, які створені тільки для підтримки температури вище нуля, тому що рослинам для нормального росту все одно необхідне додаткове джерело тепла.

Якщо ви хочете збирати урожай круглий рік, вам просто необхідна ефективна система опалення для того, щоб ви не турбувалися про збереження і плодоносності своїх рослин. Одночасно з цим, це повинна бути система з можливістю плавного регулювання температури повітря і низьким споживанням енергії для більш вигідного змісту. Тобто, як мінімум вам потрібна система з повноцінним клімат-контролем для максимально ефективного контролю своїх витрат на опалення! А якщо ці обігрівачі ще й влаштовані так, щоб створювати теплову завісу? Так, ми говоримо про наше повноцінне рішення для теплиць - обігрівачі "Тепломакс". Що ми можемо запропонувати?

 1. Ефективність
  Опалення за допомогою електричних обігрівачів "Тепломакс" є максимально ефективним завдяки відмінній тепловіддачі обігрівача і правильної конвекції повітря. «TeploMAX» рівномірно розподілить тепло, а інтелектуальний клімат-контроль відповідатиме за стабільність мікроклімату вашої теплиці.

 2. Зручність і автоматизированность
  Наші електричні обігрівачі дуже прості в управлінні і зручні в обслуговуванні. Процес опалення з їх допомогою відбувається самостійно і не вимагає ніяких зусиль. Наприклад немає необхідності постійного контролю як у випадку з пічним опаленням. Максимальна автономність без монтажних робіт!

 3. Економія
  Спеціальна функція програмування включення і виключення пристрою по годинах / днях, дозволить вам знизити витрати на електроенергію і заощадити в тому випадку, коли допустимо трохи знизити температуру в теплиці. Адже найважливіше завдання опалення в теплицях, це підтримання необхідної температури саме вночі, коли температура повітря зовні значно знижується. Тому днем, коли температура повітря знову підвищується, допустимо знизити витрати на опалення за рахунок автоматичного вмикання та вимикання на кілька годин. У будь-якому випадку інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс клімат-контролю дозволить вам витримувати як необхідну температуру в теплиці, так і регулювати її за графіком.

  Купівля електричних обігрівачів «TeploMAX» легко окупається за рахунок максимально високого ККД і контролю витрат.

 4. Теплова завіса
  Наші обігрівачі сконструйовані таким чином, щоб створювати теплову завісу на максимально великій площі. Для теплиць це особливо актуально, особливо у дверей (входу), де теплоізоляція найнижча. Встановіть обігрівач «TeploMAX» в місцях максимальної тепловтрати, щоб створити теплову завісу / перешкоду. Не потрібно опалювати вулицю!

 5. Відсутні витрати на монтаж / установку приладів
  Важливо відзначити, що опалення за допомогою електричних обігрівачів "Тепломакс" не вимагає зайвих витрат на установку додаткових будівель і монтажу, як у випадку з газовою і твердопаливної системою опалення. А якщо враховувати, що ваші теплиці не перебувають безпосередньо поруч з будинком, то витрати на установку газової або твердопаливної системи неймовірно підвищаться через необхідність нової капітальної розводки труб і установки батарей. Додайте сюди можливі і неминучі поломки складної електроніки котлів, які приведуть до втрати всього врожаю, і переваги обігрівачів "Тепломакс" стають зовсім очевидними. Обігрівачі "Тепломакс" в свою чергу безпрецедентно надійні і володіють 7-річною гарантією.

 6. "Просто додай електрику"
  Для опалення за допомогою обігрівачів "Тепломакс" на віддаленій території вам знадобиться тільки провести електрику і встановити розетки, що виходить незрівнянно значно дешевше, ніж установка будь-який інший опалювальної системи. А якщо порівнювати з газовим опаленням, то це буде економія, співмірна з витратами декількох років опалення.

 7. Мобільність і швидка установка
  Завдяки своїм компактним розмірам електричні обігрівачі "Тепломакс" не вимагають багато місця і при бажанні можна легко міняти їх розташування. Для теплиць мобільність обігрівачів особливо цінна властивість, оскільки їх можна просто перенести в іншу теплицю, або прибрати на час простою / перебудови. Для установки вам не знадобиться наявність додаткових пристроїв або системи розводки труб / батарей для повноцінної роботи опалення, як у випадку з газовим опаленням. Також немає ніякої необхідності в будівництві воздуховода і наявність окремого приміщення, як з пічним опаленням. Все, що необхідно це тільки доступ до розетки.

 8. Самостійність і автономність
  Монтаж пристрою здійснюється досить легко, тому не вимагає допомоги фахівців і додаткових витрат.

 9. Безпека і гібридна система
  Якщо у вашій теплиці вже встановлена якась система опалення - доповніть її обігрівачами «TeploMAX» і підвищить свою "опалювальну безпеку". Дублювання систем опалення це вірне рішення для тих, хто цінує безпеку і надійність.

  Ваша теплиця в надійних руках «TeploMAX».
  Телефонуйте для консультації, ми також допоможемо вам розрахувати необхідну потужність обігрівачів.

Теги: