Назад Назад

Обігрівачі для складу, цеху, ангара

Обігрівачі для складу, цеху, ангара

Найбільші проблеми з точки зору опалення - великі площі, високі кімнати і виробничі приміщення. Це вимагає вдумливого вибору системи опалення, яка буде відповідати стандартам сучасного опалення, яка повинна бути зручною, але також і енергозберігаючою. Отже, як справлятися з опаленням цеху або складу?


Склади і виробничі цехи, майстерні, виставкові зали, а також церкви, вокзали і магазини великої площі - ці типи місць вимагають особливого підходу в області систем опалення. Вибір нагрівальних пристроїв, а також їх розподіл і управління процесом в залежності від використовуваного управління визначатимуть комфорт людей, що знаходяться в них.


Час нагріву і підтримка постійної температури в приміщенні є найбільш важливими проблемами, з якими стикаються власники і керівники промислових приміщень. Щоб обігрів промислових поверхонь не був занадто дорогим, він повинен бути належним чином підготовлений до монтажу. Правильний вибір нагрівальних приладів і методів також є обов'язковим. Мінімізація втрат тепла є ще одним важливим завданням у цьому питанні. Для цього на вході в майстерні або магазини зазвичай встановлюються спеціальні повітряні завіси, щоб запобігти надмірному охолодженню поверхні при частому відкритті двері. У службових будівлях важливо забезпечити герметичність і належну ізоляцію. Це допоможе трохи зменшити втрати тепла.


Якраз промисловий обігрівач "Тепломакс" можна купити на сайті teplomax.com.ua/ua . Він створює уздовж всієї своєї площі теплову завісу, запобігаючи тепловтрати.


Однією з дилем, пов'язаних з опаленням великих площ, є брак місця для котельні. Електричний нагрівач може бути найкращим рішенням у такому питанні. Це один з найдешевших і зручних джерел тепла для такого типу приміщень, що дозволяє порівняно швидко досягти бажаної температури. Його робота заснована на прямому обміні холодного повітря з теплим повітрям, який негайно надходить в навколишнє середовище. На відміну від центрального опалення, де вода повинна спочатку нагріватися, яка тільки після входу в циркуляцію передає тепло в приміщення. Тому традиційне опалення на основі радіаторів взагалі не працює в великих і середніх обсягах.


На сайті teplomax.com.ua/ua представлені обігрівачі за вигідною ціною в Україні і Києві. У вас є можливість замовити пристрої таких розмірів, які ви бажаєте. Електричні нагрівачі зручні тим, хто орендує приміщення. Так як їх можна встановити без монтажних робіт. Вони мобільні - їх можна вільно переміщувати в інше місце.

Теги: