Назад Назад

Переваги сучасних обігрівачів

Переваги сучасних обігрівачів

Перша асоціація, пов'язана з електричним нагрівом, - це необхідність нести високі експлуатаційні витрати.


Дійсно, електрику - досить дорога середовище, а використання електричних опалювальних приладів у багатьох випадках один з кращих варіантів опалення. На особливу увагу заслуговує покупка електричних обігрівачів "Тепломакс".


На початку варто відзначити, що мова йде зовсім про популярних приладах, відомих з минулого століття з високотемпературним нагрівальним елементом і дуже простим термостатом. Сучасні обігрівачі "Тепломакс" мають мало спільного з цими радіаторами. Технічний прогрес набув чинності, в першу чергу використання незрівнянно більш якісних матеріалів і інтелектуальних систем застосування, означав, що конвекційний електричний нагрів може впевнено конкурувати з іншими методами нагріву, більш високі експлуатаційні витрати компенсують високий тепловий комфорт, простоту використання і універсальність. Крім того, сучасні нагрівачі є дуже енергоефективними і досягають високої працездатності, і витрати, пов'язані з їх придбанням, є відносно низькими в порівнянні, наприклад, з популярними газовими котлами.


Електронагрівачі "Тепломакс" можуть функціонувати як основна або додаткова система опалення.


Одна з переваг пристрою - це те, що вони можуть бути як додаткові, так і стаціонарні пристрої, які зазвичай монтуються на стіні або на підлозі. У них є сучасні електронні термостати, які керують температурою з точністю до 0,1%. Нагрівальний елемент має низьку температуру, а температура поверхні радіатора не перевищує 70 градусів. Завдяки цьому використання такого пристрою дуже безпечно, що також залежить від захисту від перегріву.


"Тепломакс" - це мобільні прилади.


Основною перевагою яких, як ви можете легко здогадатися, є можливість переміщати їх з місця на місце і використовувати там, де вони потрібні в даний момент.


Дуже зручним є те, що пристрої дуже прості у використанні. З системою клімат контроль можна контролювати температуру приміщення і поверхні самого приладу (40 - 70 градусів). Розумна електроніка дозволяє програмувати нагрівач на включення і виключення цілодобово 24/7.


Електричні обігрівачі можуть бути успішно використані для опалення ванної кімнати, незважаючи на особливі умови в цій кімнаті.


Наші прилади напевно задовольнять людей, для яких комфорт використання опалювальної системи має першорядне значення. Однак слід пам'ятати, що найдешевші товари, гірше за якістю, довговічності і функціональності, можуть не відповідати очікуванням користувачів. Однак правильно спроектована і побудована система опалення, як Тепломакс, буде споживати мінімум енергії, забезпечуючи при цьому приємне тепло і практично не вимагаючи обслуговування. Однак умова полягає в тому, що поруч повинна знаходитися розетка із заземленням.


Купуйте найкращий в Україні обігрівач на сайті teplomax.com.ua

Теги: