Назад Назад

Чому Тепломакс краще твердопаливного котла?

Чому Тепломакс краще твердопаливного котла?

Низька ціна на вугілля робить твердопаливні котли найбільш популярними опалювальними приладами. Дешеве обслуговування, безумовно, дуже важливо, але ви повинні взяти до уваги, що робота вугільного або дров'яного котла є трудомісткою.


Коли ви вирішите побудувати будинок на ділянці землі, до якого не був підведений газ, у вас є кілька варіантів опалення. Одним з них є установка твердопаливного котла. Другий варіант - електричне опалення.


Опалення будинку твердопаливним котлом


Котли на твердому паливі, особливо на вугіллі, є найбільш часто використовуваними пристроями, коли неможливо використовувати природний газ, переважна більшість вибирають таке рішення. Це не кращий варіант для тих, хто проводить багато часу далеко від дому і не має часу займатися котельні, але це незручність компенсується порівняно низькою вартістю палива, відсутністю формальностей, які необхідно враховувати при установці і запуску котла, і його низькою ціною.


Опалення на твердопаливному котлі безумовно дешевше, ніж на газі - більш ніж наполовину при спалюванні вугілля. Однак важко не погодитися з тим фактом, що використання котла, яке вимагає ручного управління і контролю його роботи, набагато більш клопітно, ніж електричне. Паливо слід замовляти вчасно і вивантажувати після прибуття. Ви також повинні ретельно працювати для щоденної роботи котла. Крім того, існує безліч видів діяльності, в яких вам необхідно отримати навички для ефективної роботи, щоб вартість опалення насправді була такою ж низькою, як це випливає з теоретичних розрахунків. Буває, що ефективність забрудненого котла, в який повітря не подається в потрібній кількості (і це залежить від того, як ми встановили в ньому дроселі або запрограмували роботу вентилятора), більш ніж удвічі нижче, ніж зазначено виробником, що означає подвоїти витрати на опалення.


Опалення будинку електричним обігрівачем "Тепломакс"

Вони можуть бути встановлені в будь-якій кімнаті будинку або квартири, це може бути передпокій, спальня, їдальня, кухня або санвузол для найбільшого комфорту.

Ви можете включати і вимикати їх коли завгодно. Або просто виставити програму на тиждень - вмикання і вимикання обігрівача по днях тижня і годинах. За допомогою такої функції ви завжди можете повертатися в теплий будинок або приходити в офіс, на роботу в затишну атмосферу, створену обігрівачами.

«Тепломакс» здатний здійснити швидке нагрівання і утримувати його скільки потрібно. Крім цього, вони мають величезну перевагу перед іншими варіантами обігрівачів - усувають тепловтрати приміщення. Це можливо завдяки тому, що нагріваючись, тепло розподіляється по всій його довжині. І як наслідок, утворюється теплова завіса.

 На сайті teplomax.com.ua можна ознайомитися з електричними пристроями і замовити.


Теги: