Назад Назад

Порівняння Тепломакс і газового котла

Порівняння  Тепломакс і газового котла

Плюси газового опалення

По-перше, це паливо можна дуже ефективно спалювати в сучасних газових котлах. По-друге, завдяки можливості згоряння в автоматичних котлах це паливо, використання якого практично не вимагає технічного обслуговування.


Є й інші переваги. А саме, спалювання природного газу є екологічним. Він не містить сірку або незаймисті частки, що означає, що оксиди сірки і пил не виходять з димоходу. Оксиди азоту, на жаль, присутні.


Газове опалення теж чисте. Чи не залишає золи та вугільного пилу.Мінуси обігріву за допомогою газових котлів


Неможливо охарактеризувати газове опалення як ідеальне, оскільки крім численних переваг воно також має багато недоліків.


Перш за все, є багато більш дешевих видів опалення, ніж природний газ. Деревина та вугілля є хорошими прикладами, хоча жодна з цих двох видів палива не може бути описано як чисте або не обслуговуються.


Вартість підключення до газопроводу часто висока. Справа не в самому нагріванні, а в тому, як доставляється паливо. СПГ (скраплений природний газ) також використовується в світі. Для транспортування природного газу використовуються досить великі газовози, які здійснюють міжнародні перевезення.


Переваги електричних нагрівачів "Тепломакс"


- сталеві обігрівачі харчуються не так, як в традиційних опалювальних приладах - теплою водою, але - прямо, без використання котла - електрикою;
- найчистіший вид опалення, бо нічого не забруднює навколишнє середовище зовні або всередині приміщення;
- не виділяють диму, не залишають твердих відходів від згорання, немає втрати енергії, яку переносять вихлопом;
- не потрібно виділяти спеціальне місце для котельні, покупки котла або будівництва, модернізації димоходу; - при установці обігрівачів відсутні водопровідні труби і їх дорога теплоізоляція;
- швидка реакція пристрою на настройки регуляторів (немає теплової інерції, пов'язаної з теплоємністю води);
- постійна готовність системи обігріву швидко доставити необхідну кількість тепла; - оснащені електронікою для точного контролю температури приміщення і температури поверхні самого пристрою; - підтримують належний мікроклімат в приміщенні;
 - вони працюють за принципом природної конвекції, тобто підняття нагрітого повітря. Таким чином, вони забезпечують рівномірний розподіл температури в приміщенні.

З обігрівачами "Тепломакс" ви можете економити до 50% електроенергії. Це можливо завдяки регулюванню температури і програмування включення-виключення пристрою по днях тижня і годинах (24/7). Щоб придбати найзручніший обігрівач заходите на сайт https://teplomax.com.ua.


Теги: