Назад Назад

Тепломакс і електричний котел: що краще?

Тепломакс і електричний котел: що краще?

Принцип роботи електричного котла:

Електричні котли мають досить складну і внаслідок цього ненадійну електричну начинку, а нагрівальним елементом найчастіше є так званий ТЕН. Як правило, в якості теплоносія використовують воду. Загальну потужність котла утворюють ступені нагріву, послідовна активація яких здійснюється автоматично.


Мінуси використання електричних котлів:

 • У електричних котлів досить велика витрата електроенергії. У порівнянні з іншими системами опалення електричні котли вимагають більше коштів для опалення приміщення при всіх рівних.

 • Необхідність розводки труб і батарей. Особливо це актуально для нетехнічних приміщень, де труби потрібно ховати в стіни, а значить це потягне серйозні ремонтні роботи.

 • Низька надійність. Електричні котли славляться тим, що часто виходять з ладу і важко піддаються ремонту (нерідко майстри замінюють цілі плати за дуже великі як для ремонту гроші, майже зіставні з новим котлами). Після виходу котла з ладу без опалення залишається весь об'єкт. Це дуже суттєвий мінус, який необхідно вирішувати за допомогою дублювання системи опалення електричними автономними обігрівачами, розміщені в різних частинах приміщення. "Тепломакс" створені для вашої безпеки -надёжность обігрівачів вище, ніж ви можете навіть уявити виходячи з заявленої гарантії в 7 років.

 • Необхідно отримати дозвіл на установку електрокотла в будинку, квартирі, або будь-якому іншому приміщенні.

 • При установці котла необхідно забезпечити наявність правильної проводки в приміщенні, яка здатна витримати тривалу навантаження котла, і замінити при необхідності (а це в 99% випадків).

 • Якщо мова йде про приватний будинок, або просто не вистачає потужності, то необхідно в обов'язковому порядку підвищити потужність підводиться мережі і лічильника до рекомендованих, з урахуванням використання електрокотла. Для це потрібно укласти новий договір з електромережею і заплатити державі за можливість використовувати додаткові кіловати. (Сума суттєва, конкуруюча з підключенням газу)


Переваги обігрівачів «TeploMAX»:

 • Для установки електричних обігрівачів "Тепломакс" не потрібно ніяких дозволів.

 • Монтаж здійснюється гранично просто. Для установки вам не потрібна допомога фахівців. Немає ніякої необхідності в монтажних роботах. Все, що вам потрібно - це наявність поруч розетки.

 • Електричні обігрівачі можна встановити в будь-якій частині приміщення. Вони мобільні, не займають багато місця, тому при необхідності їх можна переміщати з місця на місце. Обігрівачі "Тепломакс" абсолютно безшумні, безпечні і прості в обслуговуванні.

 • За допомогою спеціальної програми ви зможете встановлювати час включення і виключення приладу по днях. Коли вас не буде вдома, обігрівачі не працюватимуть, а значить не будуть споживати зайву енергію, що прекрасно сприяє економії. А якщо ви їдете надовго - досить виставити мінімальну температуру, тим самим істотно заощадивши на опаленні.

 • Електричні обігрівачі "Тепломакс" допоможуть усунути тепловтрати в вашому домі за рахунок свого унікального властивості - теплової завіси. Встановіть їх біля вікон або біля стін, що межують з вулицею.


На нашому сайті ви зможете детальніше вивчити наш асортимент і підібрати відповідний обігрівач для вашого приміщення. Телефонуйте, або залишайте заявку прямо на сайті. «TeploMAX» - доступне тепло без зайвого клопоту.

Теги: