Назад Назад

Тепломакс і газове опалення: що краще?

Тепломакс і газове опалення: що краще?

У даній статті ми з'ясуємо і порівняємо загальні витрати на електричне і газове опалення, а також дізнаємося, з чим пов'язана висока підсумкова вартість газового опалення.

Висока підсумкова вартість газового опалення в першу чергу пов'язана з наступними основними витратами:

  1. покупка газового котла (висока вартість якісних котлів)

  2. установка газової системи і монтажні роботи (розводка труб, установка батарей)

  3. отримання різних дозволів від контролюючих органів і саме підключення газу

  4. висока і постійно зростаюча ціна на газ (і його низька якість)

  5. висока вартість ремонту, який неминучий навіть при дорогому обладнанні з-за його складності

  6. необхідність постійного підключення до електричної розетки для роботи газового котла, а значить, для безпеки безперебійного опалення слід придбати автономну електрогенеруючу систему

  7. окреме приміщення для газової котельні, а також істотні втрати тепла при транспортуванні з технічного приміщення в опалювальне

Відразу хочемо відзначити, що всі ці витрати відсутні при роботі обігрівачів «TeploMAX».
На цьому можна було б статтю і закінчувати, але ми ж хочемо повністю розібратися в питанні? Поїхали!

Мінімальна вартість підключення ділянки до газу і установка системи опалення з покупкою газового котла для будинку площею 100 м2 становитиме від 35 тисяч гривень. Також важливо врахувати, що в різних регіонах буде різний підсумковий цінник. Хочете не найдешевший котел, який не зламається через пару років, та ще й з гарантіями? Якісні батареї? Додайте зверху ще мінімум третину суми. Додаткові витрати підуть на щорічний огляд газового котла. Це необхідна і дуже важлива процедура, так як наявність несправності газового котла може становити серйозну небезпеку для життя і здоров'я членів вашої сім'ї.

Прокладка труб і установка батарей для газового опалення це суттєвий мінус вкладень на старті.

Особливою перевагою обігрівачів «TeploMAX» перед газовим опаленням є повна автономність. А це означає, що немає необхідності прокладати труби з теплоносієм і встановлювати батареї! До того ж, вода в батареях і трубах взимку може лопнути! Теплоносій же в "Тепломакс" здатний витримувати дуже низьку температуру, його можна вимикати і включати при глибокому мінусі!

Аналіз і розрахунок.

Багато сучасні люди, які віддають перевагу аналізувати і виходять з реалій сьогоднішнього дня приходять до висновку, що при всіх ці очевидних мінусах вигідніше опалюватися електрикою, з перспективою підключення альтернативної енергетики, а саме - сонячних панелей, з подальшим виходом на повністю незалежне опалення. Та про що говорити, якщо елементарні підрахунки показують: істотних вкладень в газову систему опалення досить, щоб кілька років опалювати об'єкт середньої площі, з набуттям фінансової подушки безпеки на тривалий термін опалення.

Єдина перевага газового опалення над електричним полягає у відносно регулярній, безперебійної поставки палива - тобто газу. Що стосується електричного опалення, то в даному випадку на подачу електроенергії можуть впливати погодні умови. (Обрив проводів) Однак, навіть для такої ситуації вже давно існує рішення в вигляді альтернативних джерел видобутку електроенергії за допомогою генераторів, вітряків і сонячних панелей. Як тимчасові рішення для підстраховки, так і постійні. Газ же ви точно нічим не зможете замінити. І якщо відбудуться в країні відключення газу, як тимчасові так і постійні, то ви на 100% залишитеся в безвихідному становищі. Висновки по безпеці опалення очевидні. Єдиним виходом буде або відмовитися від початкового підключення газу на користь більш безпечних джерел опалення, або комбінувати опалення! Підключайте обігрівач «TeploMAX» паралельно з газовою системою якщо вона вже встановлена ​​і забезпечте себе хоч частково!

Ціна на газ і якість газу.

Ціна на газ уже давно перестав бути істотним і однозначно вирішальним плюсом. Електроенергія ж на противагу - дешевшає. Вартість кіловат / години в європі з кожним роком падає, і Україна не буде винятком. У всьому світі зелена і альтернативна енергетика набирають обертів, а технології сонячних панелей все дешевшають і дешевшають.

У той же час ціна на газ з кожним роком все підвищується, а якість самого газу - знижується. При цьому вам ніхто не скаже, що якість газу погіршився, а ваш лічильник продовжує намотувати кубометри газу так, як ніби він відповідає заявленій калорійності. Думаєте це малоймовірно? Виявилося, що в наших реаліях це не тільки можливо, але й відбувається по всій країні на регулярній основі. У багатьох регіонах України вже давно піднімають питання про "неправильному кольорі" горіння газу, який до того ж слабкіше гріє. Більш широкий "квітка", при цьому ненасичений, повітряний. Люди постійно скаржаться на незвичайний колір горіння газу, піднімаючи питання про "забилися жиклерах", припускаючи що у них поламалася газова плита. Так, це саме ті ознаки, які говорять що газ "розбавлений", і по суті ми платимо за повітря.

Політика і економічна ситуація в країні.

На уявну безперебійну подачу газу може вплинути негативна політична і економічна ситуація в країні. Саме тому з точки зору практичності та безпеки, а також для підстраховки, необхідно мати альтернативне джерело опалення у вигляді електричних обігрівачів нового типу, що створюють теплову завісу в місцях найбільшої втрати тепла.


Для економного та автономного опалення вибирайте електричні обігрівачі "Тепломакс".

Наші електричні обігрівачі налаштовуються під ваш особистий графік опалення так, щоб максимально знизити витрати на електроенергію, не знижуючи при цьому ефективність роботи системи для комфортного перебування в теплому будинку. Завдяки клімат-контролю та дистанційного управління по Wi-Fi ви зможете налаштувати прилади таким чином, щоб вони вимикалися поки ви будете відсутні вдома, і включалися перед вашим поверненням в приміщення. Це дозволить істотно заощадити електроенергію не відчуваючи при цьому дискомфорт від самої економії.

«TeploMAX» це комфорт, контроль і розумна економія.
Вибирайте продуману і автономну систему опалення від "Тепломакс". Телефонуйте для безкоштовної консультації за номером: 044-332-0-332. Ми все розповімо і покажемо!

Теги: