Назад Назад

"Тепломакс" і твердопаливний котел: що краще?

На сьогоднішній день твердопаливні котли є одним з найпоширеніших способів опалення в приватних будинках. Вважається, що вони вигідні через низьку ціну на вугілля / дрова. Однак не варто забувати, що такий вид опалення досить трудомісткий процес, який займає багато часу і вимагає постійної участі та контролю. До того ж, ціна на дрова і особливо вугілля з кожним роком серйозно зростає. Підвищення цін внаслідок підгонки їх під "європейський рівень" це вже майже норма для України. Ну а сама наявність вугілля і газу в країні (як і їх ціна, знову ж) залежить ще від політичної обстановки. Підсумувавши всі складові мозаїки - плюси очікуваних низьких цін на тверде паливо стають дуже сумнівними.

У свою чергу електроенергії пророкують найпрекрасніше майбутнє все без винятку аналітики з питань енергетичної безпеки. Ціни в європі на електрику з кожним роком все падають, доходячи навіть до негативних ставок (безкоштовно), а все тому, що в світі семимильними кроками йде прогрес "зеленої" електроенергії:

  • Сонячних панелей. З кожним роком технології все дешевше.

  • Вітряних електростанцій. Світові масштаби вразять вашу уяву.

  •  Підземного тепла і гібридних електроустановок. Технології для північних країн.


І цей прогрес не зупинити. Очевидно в майбутньому вся енергетика, включаючи і атомну, неминуче перейде на екологічні системи, де електрика буде використовуватися для всіх енергетичних потреб людства.

Ті, хто збираються побудувати будинок на земельній ділянці, або вже живуть в приватному секторі, куди ще не був підведений газ, як правило, вибирають серед наступних двох варіантів опалення: перший - установка твердопаливного котла, і другий - покупка електричного котла. Часто не розглядаючи електричні обігрівачі нового типу, що створюють теплові завіси, такі як "Тепломакс". Але, це все через незнання! Сьогодні ми вам розповімо як про плюси і мінуси, так і про переваги гібридного опалення! Підстрахує свою основну систему опалення за допомогою обігрівачів «TeploMAX». 7 років гарантії - це безкомпромісну заяву: ви не залишитеся без тепла! Захистіть себе і своїх коханих.


Опалення будинку за допомогою твердопаливного котла


Є кілька дуже незручних моментів, які можуть змусити вас відразу відмовитися від цієї затії. Для початку, необхідно взяти до уваги, що опалення будинку за допомогою твердопаливного котла категорично не підходить тим, хто багато часу проводить поза домом.

А також не підходить тим, хто не має багато вільного часу, або ж не хоче його витрачати щодня в період опалювального сезону: самостійно займатися опаленням і постійно стежити за котельні, включаючи щоденну утилізацію залишків горіння. Однозначно це не є правильним рішенням для молодих або сучасних людей, хто не сидить удома 24 години, 7 днів на тиждень.


Крім цього слід врахувати те, що сам процес опалення не тільки займає багато часу і сил, але і вимагає певних знань і навичок. Без них вам не вдасться домогтися очікуваної ефективності, щоб цей спосіб опалення був економним виходячи з цін на тверде паливо, як це випливає з "теоретичних розрахунків" (обіцянок) рекламних компаній виробників і продавців котлів (і енергоносіїв до них).

Однак, ефективність такої системи буде залежати не тільки від ваших зусиль і навичок, а й від забрудненості самого котла через певний час його роботи. Також слід заздалегідь потурбуватися про покупку вугілля, а по прибуттю паливо перевантажити в заздалегідь підготовлене місце для зберігання. А це вже вимагає додаткових технічних приміщень. Але особливо важливим є те, що ціна на вугілля буде залежати від вашої віддаленості від джерела його видобутку! Це створює зовсім неринкові ціни на енергоносій, особливо у віддалених регіонах.

Слабо контрольовані витрати на опалення твердими паливом і пов'язані з цим процесом неминучі повсякденні клопоти (що вимагають багато часу і сил) як мінімум повинні змусити задуматися, а чи підходить вам цей вид опалення?

Необхідність монтажних робіт по прокладці труб і установці батарей з теплоносієм це черговий серйозний мінус в порівнянні з обігрівачами "Тепломакс". Якщо у вас вже проведено ремонт, то затія з проводкою труб в стінах не в технічних приміщеннях спричинить за собою істотний ремонт і витрати. А уявіть що котел зламається і весь об'єкт відразу залишиться без опалення? Але! Якщо котел з твердим паливом вже встановлено, у вас все одно є відмінна можливість для використання переваг електричного опалення з Тепломакс. Як? Просто додайте до основної системи опалення наші автономні обігрівачі для правильної конвекції повітря і створення теплової завіси! Деякі встановлюють поруч з батареями, тим самим отримують свободу - наприклад виїхати на довгий час, виставивши обігрів на необхідний мінімум, щоб основна система опалення не промерзла, і обігрівала навіть ті приміщення, де не встановлені обігрівачі "Тепломакс".
Гібридна система це завжди правильне рішення для безпеки і надійності вашого опалення.


Опалення будинку за допомогою електричного обігрівача.


Основні переваги у нас детально розписані в інших статтях блогу, але і тут ми перерахуємо кілька: Одне з головних, але далеко не єдина перевага електрообігрівачів «TeploMAX» над твердопаливними котлами полягає в їх автономності. Їх установка і утримання не вимагає ніяких зусиль і вкладень. Такі обігрівачі можна встановлювати в будь-якій кімнаті, де це необхідно.

Важливо і те, що електрообігрівачі не тільки автономні, але також і максимально економічні за рахунок своєї системи управління з можливістю встановлювати час і інтенсивність їхньої роботи за допомогою спеціальної програми. Наприклад, ви можете виставити час, в яке обігрівач повинен буде включитися або вимкнутися, щоб заощадити електроенергію, поки вас не буде вдома. За допомогою цієї функції обігрівачів від "Тепломакс" ви завжди будете повертатися в теплий і затишний будинок, знаючи, що ви не переплачуєте за опалення!

Телефонуйте нам для безкоштовної консультації, або залиште заявку на сайті.
Обігрівачі «TeploMAX» - це 7 років гарантії тепла і затишку вашому будинку без зайвих витрат.

Теги: