БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР СУЧАСНИХ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ "ТЕПЛОМАКС" ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯМ

(067) 388-08-44, (063) 388-08-44, (095) 388-08-44

Замовити безкоштовний прорахунок
Електронний захист

Електронний
захист

Режим антизамерзання

Режим
антизамерзання

Пожежна безпека

Пожежна
безпека

Клімат контроль

Клімат
контроль

Тижневий програматор

Тижневий
програматор

Запитайте у менеджера про безкоштовну доставку

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБІГРІВАЧІ
для гаража, СТО

СКАЧАТИ ІНСТРУКЦІЮ "ТЕПЛОМАКС"

Наші клієнти

Замовити безкоштовний прорахунок

Завдяки розподілу тепла по всій довжині обігрівача і створення теплової завіси, наші обігрівачі не тільки опалюють, а й зменшують тепловтрати вашого приміщення, а поєднана система клімат-контролю і таймера дозволяє підтримувати задану температуру в певний час.

Електричні обігрівачі "Тепломакс" для гаража, рембокса, СТО

Якщо гараж - окрема будівля, то нікому не приходить в голову опалювати його взимку. Інакше, коли він знаходиться в будинку або прибудований до нього. Багато власників вирішують встановити в ньому обігрівач. Однак розумно опалювати гараж?

Найпоширеніші причини прийняття рішення про обігрів гаража, прилеглого до житлових і допоміжних кімнатах будинку, різні.

Догляд за автомобілем

Найменш переконливою причиною є причина, пов'язана з довговічністю автомобіля (точніше, автомобілів, тому що в наші дні стандартними стають подвійні гаражі). Це не добре для автомобіля, якщо лід на ньому замерзає і тане кожен день. Адже лід містить сіль, яка розбризкується на дорогах. Хоча сучасні автомобілі тепер краще захищені від корозії, їх кузов також зроблений з більш тонкого металу, ніж раніше.

Догляд за втратами тепла в будинку

Більшість людей пояснюють рішення опалювати гараж, прибудованого до будинку, тим, що в ньому стає тепліше. Це звичайно правда. Справа в тому, що ця вигода, на думку більшості, виходить за дуже високою ціною. Але автономні обігрівачі для гаража "Тепломакс" можуть забезпечити вигідний обігрів приміщення.

Це можливо завдяки тому, що пристрій вздовж всієї своєї поверхні утворює теплову завісу, яка утримує тепло і усуває тепловтрати. Звідси випливає, що підтримання позитивної, близькою до домашньої температурі в гаражі можливо з економічним обігрівачем для гаража, СТО "Тепломакс".

Система опалення "Тепломакс" має сучасну електроніку, яка допомагає регулювати температуру поверхні приладу і повітря. Так дуже легко нагріти гараж. Можна виставити графік включення і виключення по днях тижня і годинах.

Проста установка і обслуговування

Дозволяє легко використовувати пристрій. Наші обігрівачі є автономними опалювальними приладами, їх можна встановити в будь-якому місці і якщо потрібно, перемістити на інший об'єкт.

Установка регістрів "Розумне опалення" дуже проста, тому що вона проходить без монтажних і ремонтних робіт. Така установка дозволяє вам заощадити і гроші, і час, витрачений на монтажні роботи.

Подбайте про свій автомобіль - вибирайте обігрівач для гаража "Тепломакс". Купити можна на сайті teplomax.com.ua або за номером 044-332-0-332.

ВИГОТОВЛЯЄМО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБІГРІВАЧІ "ТЕПЛОМАКС" НА ЗАМОВЛЕННЯ (044) 353-94-04
скачати комерційну пропозицію