Назад Назад

FOOTBIK-Ukraine: Футбол для дошкільнят

"Футбік" - це популярний в Україні голландський футбольний центр. Сюди можуть приходити діти з самого раннього віку. "Футбік" - це величезна мережа центрів по всій Україні. Тут діти гармонійно розвиваються по системі TSM ACADEMY.

TOTAL SOCCER METHOD - це методика, унікальність якої полягає в тому, що завдяки їй дитина розвиває свій інтелект, креативність, соціально адаптується і розвивається фізично. Всі ці процеси задіяні під час навчання футболу.

У клубі існує 9 програм. Наприклад, є варіант для самих маленьких від 1,5 до 3 років. Інші варіанти від 3 до 5 і від 5 до 7 років. Вибір програми залежить від вашої мети: професійні заняття футболом або відвідування занять для загального розвитку.

Вашим діткам буде комфортно знаходиться на тренуванні, так як в залі встановлені сучасні безпечні обігрівачі TeploMAX. Вони не пересушують повітря, що дуже важливо при фізичній активності. Немає небезпеки, що дитина отримає опік, адже температура поверхні обігрівача регулюється системою клімат-контролю.

Відвідайте найкращий футбольний центр за адресою: Київ, вул. Сім'ї Сосніних 17.

Графік роботи: з 08.00 до 21.00, без перерви та вихідних

Телефон: 050 325 64 63 Андрій

https://footbik.ua/

https://www.facebook.com/club.footbik