Назад Назад

Найвигідніші енергозберігаючі електричні обігрівачі

Найвигідніші енергозберігаючі електричні обігрівачі

Мінімальна втрата енергії


Система "Тепломакс" працює за принципом максимального використання споживаної електроенергії і її перетворення в теплову енергію.
Це набагато ефективніше, ніж традиційні електричні обігрівачі.


Іншою перевагою є відсутність додаткових експлуатаційних витрат, наприклад, витрат на перевірку установки (газова установка повинна перевірятися щороку, а електрична установка - кожні 5 років), видалення залишків від спалювання твердого палива, а також відсутність власної роботи (часто не включається до розрахунки).


Як встановити енергозберігаючі теплові обігрівачі "Тепломакс"?


Установка також безкоштовна - радіатори монтуються безпосередньо на стіну за допомогою кронштейнів, які поставляються разом з пристроєм або просто встановлюються на підлогу в обраному місці. За близькості потрібна всього лише розетка із заземленням, обов'язково.
Ідеальний вибір місця для розміщення нашої системи є місце під вікном або по периметру зовнішніх стін, тому що вони більше промерзають. Ці місця мають найбільші тепловтрати приміщення.


Сучасні енергозберігаючі обігрівачі є такими, так як влаштовані таким чином, що утворюють теплову завісу, по всій своїй довжині, яка перешкоджає холодному повітрю надходити всередину приміщення.За приладами можна розмістити тепловідбивний матеріал.
Якщо слідувати цим рекомендаціям, то в приміщенні буде правильна конвекція тепла.


Гарантія


Ми надаємо три роки гарантії на конструкцію і електроніку всередині радіатора. Ми гарантуємо надійну якість приладів, безперебійну роботу електроніки, яка захищає від перегріву, перенапруги, роботу регістра без нагляду людини. Все це є гарантією продовження терміну експлуатації нашої техніки.


Найекономічніший варіант опалення


Використання радіаторів "Тепломакс" в якості системи центрального обігріву є надзвичайно ефективною формою економії грошей.
Установка радіаторів не вимагає ніяких вкладень.
Дає можливість легкого розширення та адаптації системи опалення в разі будь-яких змін (наприклад, розширення будинку, що значно збільшує потребу в теплі).
Немає необхідності будувати додаткові компоненти будівлі, наприклад, котельню або димар і установку подачі.
Вдосконалене автоматичне керування системою опалення дає значні переваги.


Де купити енергозберігаючі обігрівачі в Україні та Києві?


На сайті teplomax.com.ua/ua можна залишити заявку. Також телефонуйте за номером 044-332-0-322. Наша адреса: м. Видубичі, вул. Будіндустрії 7. Будемо Вам раді завжди.

Теги: