Дизайнерський економічний обігрівач ТеплоМакс для ресторанів та кафе: підберемо під будь-який інтер'єр

Електричні обігрівачі ТеплоМакс пропонують контроль не лише над температурою повітря, а й над температурою поверхні обігрівача. Це означає, що їх можна встановлювати поряд з меблями і навіть накривати, не переймаючись безпекою ваших працівників та відвідувачів.

Завдяки універсальним кріпленням, електричні обігрівачі Тепломакс можуть легко вписатися в будь-який інтер'єр вашого ресторану або кафе. Вони доступні в різних варіантах кріплення: з ніжками, навісними або на коліщатках. Це означає, що вони не заважатимуть та не вплинуть на швидкість обслуговування. Обігрівачі ТеплоМакс пропонують різноманітний дизайн, включаючи вертикальні та горизонтальні моделі з художнім куванням. Ви можете замовити їх у різних колірних рішеннях, таких як білий, сірий, коричневий та чорний. Крім того, доступні різні типи покриттів, включаючи матове, глянсове та металік.

БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР СУЧАСНИХ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ "ТЕПЛОМАКС" ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯМ

Каталог Тепломакс

Енергозберігаючий обігрівач Тепломакс
 • Обладнані системою клімат-контроль
 • Енергоефективні, ККД 99%
 • Довговічні, гарантія 7 років
 • Зручність і простота прибирання
 • Створюють теплову завісу
 • Природна конвекція
Радіатор під панорамне вікно Тепломакс
 • Висота від 30 до 50 см
 • Обладнані системою клімат-контролю та програматором
 • Енергоефективні, ККД 99%
 • Довговічні, гарантія 7 років
 • Зручність та простота прибирання
 • Створюють теплову завісу
 • Природна конвекція
Дизайнерські обігрівачі Тепломакс із художньою ковкою
 • Можливість індивідуального дизайну
 • Декоративний елемент інтер'єру
 • Без витрат на обслуговування
 • Робота в тихому режимі
 • Не спалюють кисень
Вертикальні обігрівачі Тепломакс
 • Середнє споживання від 600 вт/г до 1.2 кВт/г
 • Площа обігріву від 15 м2 до 40 м2
 • Комплектуючі європейської якості
 • Автономність і простота монтажу
 • 30 років - термін експлуатації
 • Не піднімають пил

ТеплоМакс - найкраще рішення при виборі опалення для вашого кафе чи ресторану

Існує безліч різних способів опалення приміщень, але не всі є рівноцінними за своєю ефективності і практичності. Залежно від планування приміщення, що обігрівається, і можливості підведення газу (що іноді не рентабельно через високу вартість підключення, або для орендованого приміщення) переваги електричного опалення стають зовсім незаперечними.

Наша компанія працює у сфері електричного опалення 15 років, що дозволило нам набути дуже великого досвіду, яким і хочемо поділитися з вами. Знаючи всі деталі та нюанси у своїй справі, ми швидко допоможемо вам підібрати та встановити найкращий обігрівач для будь-якого приміщення виходячи з ваших потреб та житлових умов.

ТеплоМакс у порівнянні з іншими видами опалення

Коли йдеться про вибір обігрівача для вашого ресторану чи кафе, важливо враховувати не лише ціну, а й практичність, ефективність та комфорт.

Інфрачервоні обігрівачі: ці обігрівачі мають явну перевагу у ціні, що робить їх доступними. Однак вони краще підходять для відкритих терас, де гріють предмети та створюють комфортний навколишній простір. У закритих приміщеннях інфрачервоні обігрівачі можуть завдати дискомфорту, оскільки вони фокусуються на обігріві предметів, але не завжди ефективно нагрівають повітря. У свою чергу ТеплоМакс має комбінований тип обігріву, що дозволяє йому рівномірно нагрівати як предмети, так і повітря, роблячи його ідеальним для закритих приміщень.

Кондиціонери: є дорогим і не завжди практичним рішенням для обігріву. При низьких температурах, як -3°C, -5°C, масло кондиціонері може загуснути, що скорочує термін служби конденсатора. Крім того, кондиціонери можуть сильно сушити повітря, що не підходить для громадських місць. ТеплоМакс, навпаки, чудово справляється зі своєю роботою за будь-яких температур і не створює зайвої сухості в повітрі.

Центральне опалення: встановлення центрального опалення може бути бюрократичним та дорогим процесом, що потребує проведення додаткових комунікацій. Якщо ваше кафе чи ресторан не обладнане подібними комунікаціями, це може стати серйозною проблемою. У цьому випадку, ТеплоМакс є ідеальним рішенням, що вимагає тільки наявності самого пристрою і розетки.

Керамічні обігрівачі: не дивлячись на вигідну ціну, такі обігрівачі досить крихкі, що є великим мінусом для приміщень з великою кількістю людей, на випадково зачепленому обігрівачі можуть утворитися сколи, також він не має датчика температури поверхні, що є небезпечним не тільки для предметів (річ, що потрапила на обігрівач, може почати тліти та стати причиною пожежі) але і для відвідувачів та працівників, які можуть отримати опіки. На відміну від обігрівачів ТеплоМакс, які мають не тільки датчик температури повітря, а й поверхні обігрівача, його можна накривати і не турбується про безпеку.

Переваги обігріву кафе або ресторану за допомогою ТеплоМакс

Обігрівачі ТеплоМакс оснащені надійним контролем температури не тільки повітря, але і поверхні обігрівача. Це означає, що вони можуть бути безпечно розміщені поряд з меблями або навіть накриватися, не викликаючи побоювань щодо теплових ризиків для працівників та відвідувачів. Це особливо важливо у громадських місцях, де безпека має першорядне значення. Компанія TeploMAX пропонує різноманітні способи встановлення обігрівачів. Завдяки універсальності кріплень (з ніжками, підвісні, на коліщатках), він забезпечує мобільність та гнучкість у виборі розташування обігрівачів. Це не тільки забезпечує комфорт, але й не заважає працівникам та відвідувачам при перебуванні в ресторані чи кафе. А також, обігрівачі ТеплоМакс не вимагають жодних додаткових систем комунікацій, все, що Вам знадобиться - це сам пристрій та розетка.

 

1. Безпека та надійність

Відсутність горючих матеріалів є незаперечним фактором безпеки під час вибору опалювального рішення для будь-якого приміщення. Електричний котел зі складною електронікою, що часто виходить з ладу, знаходиться далеко позаду.

Обігрівачі ТеплоМакс у свою чергу доводять незаперечну надійність та безпеку:

 • вбудований захист від перегріву
 • закритий тип нагрівального елемента (не випалює кисень)
 • повна герметичність (ніколи нічого не витікає)
 • захист від вимкнення електрики (налаштування не скинуться)
 • екологічність та висока якість матеріалів
 • відсутність продуктів горіння та абсолютна пожежна безпека

2. Економія та мінімізація тепловтрат

Грамотно розставлені обігрівачі ТеплоМакс біля вікон дозволять створити теплову завісу і в рази знизити природне охолодження приміщення. До того ж, при використанні двотарифних лічильників за допомогою обігрівача ТеплоМакс можна підвищити температуру повітря при низькій тарифікації вночі, дозволивши прогрітися стінам приміщення, і тим самим знизити споживання електроенергії обігрівачем вдень, при підвищеній тарифікації. Все це налаштовується та працює автоматично.

Ці прості, але дуже ефективні методи економічного опалення дозволять серйозно знизити витрати на обігрів ресторану або кафе — аж до 50%.

3. Планування та ефективність

Електричні обігрівачі ТеплоМакс підключаються незалежно до різних кімнат приміщення. Це означає, що якщо частина приміщення не використовується, або її необхідно обігріти менше (наприклад, на кухні), вам доступний постійний контроль. Створюйте роздільний мікроклімат для максимального комфорту та економії!

обігрівачі для ресторанів

4. Робота в парі – гібридна система опалення

Багато клієнтів ТеплоМакс купують наші обігрівачі, щоб ними доповнити існуючу систему опалення, створити дублюючу альтернативу. Що вже підвищує комфорт та дозволяє економити.

Наприклад, немає необхідності постійно опалювати пустуючі банкетні зали. Ці приміщення відрізають від основної системи опалення, щоб не витрачати гроші на опалення даремно, і встановлюють обігрівачі ТеплоМакс , які дають повний контроль та свободу графіка обігріву приміщення по днях та годинах.

5. Дизайн

Електричні обігрівачі ТеплоМакс створені з урахуванням гармонійного влучення в будь-який інтер'єр. А металеве кування, яке додатково прикрашає обігрівач — елегантно впишеться у ваш заклад, додавши солідності та затишку. Їх можна знайти у вертикальному або горизонтальному виконанні, а також з художнім куванням, що додає естетичну цінність та дозволяє легко інтегрувати їх у будь-який інтер'єр. Компанія також пропонує різні варіанти кольорів, включаючи білі, сірі, коричневі та чорні, а також різноманітні типи покриттів, такі як матові, глянцеві та металік. Це дозволяє замовникам вибирати обігрівачі, які ідеально підходять до стилю та кольорової гами їх приміщень. Обігрівачі ТеплоМакс можна повісити на стіну або встановити на підлогу. Немає необхідності жодних монтажних робіт - просто додайте розетку.

6. Гарантія 7 років – це знак якості ТеплоМакс

Дозвольте професіоналам допомогти вам знайти ідеальне рішення для опалення вашого закладу, телефонуйте для уточнень та консультацій:

☎️067-388-0-844

ВИРОБНИЦТВО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ 097 220-20-50
ЗАВАНТАЖИТИ КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Оберіть мову сайту: