Енергоефективні вертикальні радіатори опалення Тепломакс: поєднання функціональності та стилю

Вертикальні настінні радіатори Тепломакс виділяються сучасним дизайном у стилі хайтек та керуванням за допомогою смартфона. Тепломакс надає не тільки вертикальні варіанти, а й горизонтальні (ви можете встановити у приміщенні два варіанти обігрівачів – це практичне рішення для економії простору). А при покупці ви можете вибрати будь-який колір і матеріал покриття (глянець, матовий, металік) для вашого обігрівача на замовлення. Ви можете легко встановити дизайнерські вертикальні радіатори, вони кріпляться на стіну і підключаються до розетки, легко вписуються в різний дизайн інтер'єру.

"При використанні вертикальних радіаторів опалення Ви маєте можливість керувати ними за допомогою спеціальної програми прямо на вашому смартфоні, незалежно від вашого розташування.

Безкоштовно підберемо вертикальні дизайнерські радіатори з встановленням

Каталог Тепломакс

Вертикальні обігрівачі Тепломакс
 • Середнє споживання від 600 вт/г до 1.2 кВт/г
 • Площа обігріву від 15 м2 до 40 м2
 • Комплектуючі європейської якості
 • Автономність і простота монтажу
 • 30 років - термін експлуатації
 • Не піднімають пил

Вертикальні дизайнерські радіатори Тепломакс

Дедалі більше дизайнерів втілюють у реальність привабливі та стильні проекти інтер'єрів квартир, приватних будинків, офісів чи ресторанів. Вертикальні дизайнерські радіатори Тепломакс є ідеальним поєднанням стилю та комфорту для вашого простору. Завдяки своєму зовнішньому вигляду та дизайну він перевершує більшість видів обігрівачів, які не можуть надати приміщенню того виду, який надають вертикальні радіатори Тепломакс.

Програматори

Однією з головних характеристик вертикальних радіаторів опалення Тепломакс є наявність програматорів, які зроблять ваше життя максимально комфортним та допоможуть заощадити на рахунках за опалення. Завдяки цим системам управління, ви можете легко налаштовувати та регулювати температуру у вашому приміщенні відповідно до вашого графіку та потреб.

Програмуйте опалення так, щоб воно відповідало вашій присутності та відсутності у приміщенні. Наприклад, можна встановити знижену температуру під час відсутності людей у приміщенні, заощаджуючи при цьому енергію, та підвищувати її перед вашим поверненням для максимального комфорту.

Сучасний дизайн та функціональність

Хайтек обігрівачі Тепломакс надають великі можливості для втілення індивідуальних уподобань у стилі. Вертикальні сталеві радіатори опалення є міцними та надійними завдяки матеріалу виготовлення. А завдяки можливості вибору кількості секцій (3, 4 та 5) або покриття, включаючи глянсові, матові та металік обробки, ви можете підібрати радіатор під особливості вашого дизайнерського рішення. Вертикальні настінні радіатори забезпечують гнучкість розміщення, а індивідуальне замовлення дає свободу вибору кольору та матеріалу покриття. Легкість встановлення та зручна форма роблять вертикальні електричні радіатори відмінним вибором для приміщень з панорамними вікнами або колонами, не займаючи зайвого місця та підкреслюючи стиль приміщення.

Радіатор опалення вертикальний

Економія простору та енергоефективність

В умовах, коли кожен квадратний метр має значення, вертикальні радіатори опалення виділяються своєю високою тепловіддачею за мінімального простору. Ви можете використовувати вертикальні і горизонтальні варіанти обігрівачів (наприклад, біля панорамних вікон або на колони повісити вертикальні, а в інших місцях - горизонтальні).

Енергоефективність сучасних технологій виробництва вертикальних радіаторів Тепломакс дозволяє заощадити до 50% на платежах за опалення. Усі моделі вертикальних радіаторів опалення виготовляються з екологічно чистих матеріалів, підкреслюючи відповідальність бренду Тепломакс перед довкіллям.

Керування з вашого смартфона

Енергозберігаючий обігрівач нового покоління Тепломакс можна керувати за допомогою спеціальної програми прямо з вашого смартфона, надаючи максимальну зручність і контроль над температурою у вашому просторі, навіть на відстані.

Безпека та надійність

Вибір вертикальних сталевих радіаторів Тепломакс – це не лише стильне, але й безпечне рішення. Сталева конструкція гарантує 1 клас безпеки, відсутність горючих матеріалів та повну герметичність, запобігаючи витоку та забезпечуючи максимальну ефективність опалення.

Захист від перегріву, відновлення налаштувань при відключенні електрики та перепадах напруги, а також відсутність продуктів горіння роблять їх надійним та безпечним варіантом для приватних володінь та громадських місць.

Накопичення тепла: продовжує обігрівати навіть без електропостачання

Інноваційна функція накопичення тепла дозволяє радіаторам працювати в автономному режимі протягом 2-5 годин, залежно від розміру радіатора та рівня теплоізоляції приміщення.

Це особливо цінно за умов аварійних відключень електроживлення. Така функція робить вертикальні радіатори Тепломакс не тільки ефективними, але й надійними та стійкими до непередбачуваних обставин.

Вертикальні дизайнерські радіатори

Вертикальні радіатори Тепломакс в порівнянні з іншими видами опалення

Кондиціонери:

 • Проблема: дорогі і не завжди практичні для опалення, особливо за умови
 • ких температурах (при -3°C, -5°C, олія в кондиціонері може загуснути, що скорочує термін служби конденсатора).
 • Обмеження: кондиціонери можуть вийти з ладу за низьких температур, що не є гарантом надійності. Вони також сушать повітря, створюючи некомфортні умови у приміщенні.
 • Перевага Тепломакс: працює ефективно за будь-яких температур, не сушить повітря, забезпечуючи комфорт у вашому приміщенні.

Центральне опалення:

 • Проблема: складний та витратний процес встановлення, що потребує додаткових систем комунікації та дозволів.
 • Перевага Тепломакс: ідеальне рішення, що потребує лише пристрої та розетки, що суттєво спрощує встановлення та експлуатацію.

Керамічні обігрівачі:

 • Проблема: тендітні та небезпечні, особливо у присутності дітей через відсутність датчика температури поверхні (дитина може торкнутися та отримати опік, не можна накривати через можливість виникнення пожежі).
 • Перевага Тепломакс: має вбудований датчик температури поверхні обігрівача, що робить його безпечним і придатним для використання поблизу меблів, дітей, а також можливістю накривати і торкатися.

Інфрачервоні обігрівачі:

 • Проблема: дискомфорт та нерівномірне обігрів у закритих приміщеннях (добре підійде для відкритих терас).
 • Перевага Тепломакс: комбінований тип обігріву забезпечує рівномірне обігрів як предметів, так і повітря, що робить його ідеальним для закритих приміщень.

Тепла підлога:

 • Проблема: для того, щоб обігріти великий простір теплою підлогою, вам доведеться виставити високу температуру, через яку вам не дуже комфортно пересуватиметься по ньому.
 • Перевага Тепломакс: забезпечує ефективне та комфортне обігрів без необхідності виставлення високої температури, що не впливає на комфорт перебування в приміщенні та економить електроенергію.

Для того, щоб купити радіатори опалення від Тепломакс - ознайомтеся з каталогом товарів на сайті і залишайте заявку або телефонуйте нам прямо зараз за номером:

☎️067-388-0-844

ВИРОБНИЦТВО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ 097 220-20-50
ЗАВАНТАЖИТИ КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Оберіть мову сайту: