Великі обігрівачі "ТЕПЛОМАКС" Дають можливість обігрівати великі приміщення
і заощаджувати на монтажних роботах

БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР СУЧАСНИХ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ "ТЕПЛОМАКС" ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯМ

Каталог Тепломакс

Енергозберігаючий обігрівач Тепломакс
 • Обладнані системою клімат-контроль
 • Енергоефективні, ККД 99%
 • Довговічні, гарантія 7 років
 • Зручність і простота прибирання
 • Створюють теплову завісу
 • Природна конвекція
Радіатор під панорамне вікно Тепломакс
 • Висота від 30 до 50 см
 • Обладнані системою клімат-контролю та програматором
 • Енергоефективні, ККД 99%
 • Довговічні, гарантія 7 років
 • Зручність та простота прибирання
 • Створюють теплову завісу
 • Природна конвекція
Дизайнерські обігрівачі Тепломакс із художньою ковкою
 • Можливість індивідуального дизайну
 • Декоративний елемент інтер'єру
 • Без витрат на обслуговування
 • Робота в тихому режимі
 • Не спалюють кисень
Вертикальні обігрівачі Тепломакс
 • Середнє споживання від 600 вт/г до 1.2 кВт/г
 • Площа обігріву від 15 м2 до 40 м2
 • Комплектуючі європейської якості
 • Автономність і простота монтажу
 • 30 років - термін експлуатації
 • Не піднімають пил

Електричні обігрівачі «TeploMAX» для великих приміщень

Чим більше приміщення, тим більше йому потрібно тепло для опалення. Здавалося б, логічна закономірність. Але не все так просто. Виявляється, втрати тепла є основною причиною споживання приміщенням тепла. І якщо максимальне утеплення є обов'язком будь-якого розсудливого господаря приміщення, який не хоче опалювати вулицю, що можна зробити ще? І чи можна? Відповідь — не лише можна, а й треба!

По-перше, мінімізація тепловтрат та економія на монтажі

Основні тепловтрати великих приміщень – це вікна, вітрини та інші засклені конструкції, що межують з вулицею. І ось тут вам на допомогу прийдуть наші технологічно сучасні електричні обігрівачі, що створюють теплову завісу! Якщо встановити обігрівачі ТеплоМакс біля вікон та інших джерел проникнення холодного повітря, то втрати втратиться в рази! Що таке економії витраченої енергії для опалення.

Обігрівачі ТеплоМакс спеціально сконструйовані таким чином, щоби створювати теплову завісу відразу на великій площі. Просто розташуйте їх на підлозі біля вікон, або повісьте на стіни під вікнами, і ваші втрати втрати істотно скоротяться! При цьому немає необхідності складного та дорогого монтажу у вигляді розведення труб, як із електричними, газовими або твердопаливними котлами. Обігрівачі ТеплоМакс повністю автономні, достатньо тільки розетки електричної мережі!

По-друге, потрібно розподілити пріоритети тепла

З обігрівачами ТеплоМакс це можна зробити за два рахунки. В одних частинах приміщення іноді потрібна вища температура повітря, наприклад, там, де знаходяться люди. В інших — менше, наприклад, у складських та технічних приміщеннях.

Завдяки автономності обігрівача «TeploMAX» можна не тільки виставляти (регулювати) різну температуру повітря за допомогою інтуїтивно-зрозумілого клімат-контролю, а й контролювати обігрів навіть по днях та годинах. Таким чином, ви отримуєте не тільки практичність і комфорт, але й максимальну економію коштів (до 50 %) завдяки створенню роздільного мікроклімату в різних частинах приміщення.

По-третє, дублюйте та доповнюйте існуючу систему опалення

Якщо у вас є повноцінна система опалення, за допомогою обігрівачів «TeploMAX» можна регулювати температуру повітря локально. Для цього потрібно знизити споживання енергії на основній системі опалення, і точково виставити обігрівачі там, де потрібна більш висока температура повітря.

Такий гібридний метод економічного опалення серйозно знизить ваші витрати на основну систему опалення, а обігрівачі ТеплоМакс відкриють можливість регулювання температури повітря в міру необхідності, підвищуючи та знижуючи обігрів за встановленими заздалегідь налаштуваннями - графіком. Не потрібно перетоплювати все приміщення і викидати гроші на вітер! Платіть тільки за тепло, яке вам необхідно.

Практика гібридного опалення особливо важлива для приміщень з великими площами, вона підвищує не тільки надійність у разі відключення одного з джерел енергії для опалення, але й дозволяє створити безпечну систему, яка гарантує безперервне опалення в холодну пору року. А як можуть "раптово померти" електричні чи газові котли ми всі чудово знаємо. І відбувається це саме тоді, коли найбільше потрібно взимку.

Гарантуйте собі комфорт та безпеку опалення за допомогою обігрівачів «TeploMAX». Як кажуть на флоті: "перемагає той, хто краще підготовлений!"

ТеплоМакс та інші види опалення: у чому різниця?

Котли:

Котли (електричні, газові, твердопаливні), незважаючи на популярність, мають свої недоліки. Головною проблемою є їхня ненадійність. Котли схильні до поломок, особливо через несправності в циркулярних насосах і датчиках. Це не тільки робить їхню експлуатацію дорогою, а й незручною, тому що ремонт може зайняти багато часу. На відміну від системи ТеплоМакс, яка забезпечує надійність, працюють від звичайної розетки та, у разі поломки, вимагають значно менше часу на відновлення. Ми надаємо 7-річну гарантію на нашу продукцію, забезпечуючи тривалий термін служби пристрою.

Велике споживання електроенергії – ще одна серйозна проблема для промислових приміщень. Електричні та газові котли мають високе енергоспоживання, що фінансово невигідно. У той час як ТеплоМакс за допомогою вбудованих програматорів знижує споживання електроенергії до 50%.

Складність монтажу: встановлення котлів потребує додаткових систем комунікації та дозволів, що збільшує вартість та термін виконання робіт. У той час як для встановлення обігрівачів ТеплоМакс достатньо наявності пристрою та розетки.

Інфрачервоні обігрівачі та системи UFO:

Інфрачервоні обігрівачі є оптимальним вибором для великих закритих приміщень. Вони не забезпечують ефективної циркуляції повітря, що може призвести до нерівномірного розподілу тепла в приміщенні. На відміну від них, ТеплоМакс обігріває не лише повітря, а й предмети завдяки своїй змішаній системі обігріву, забезпечуючи рівномірний температурний режим усередині приміщення.

Кондиціонери та теплові пушки:

Кондиціонери, незважаючи на свою широку популярність, не завжди є оптимальним рішенням для обігріву, особливо при низьких температурах (при -3°C або -5°C, масло всередині кондиціонера загусне, що негативно позначається на справності конденсатора). До того ж вони можуть сильно висушувати повітря, що створює дискомфорт для людей всередині приміщення. А також є достатньо дорогими.

У той час як ТеплоМакс є надійним рішенням для обігріву, яке працює при будь-яких температурах і не впливає на рівень вологості повітря. ТеплоМакс надає ефективне, надійне та комфортне обігрів для великих приміщень.

«TeploMAX» відповідає за якість обігрівачів та дає 7 років гарантії!

Екологічні та високоміцні матеріали, пожежна безпека, вбудований захист та дистанційне керування через модуль Wi-Fi – це всі сучасні технології, які компанія «TeploMAX» реалізувала в найкращих із можливих на сьогоднішній день електричних обігрівачах!

Бажаєте дізнатися більше, чи розрахувати необхідну потужність обігрівачів для своїх приміщень? Телефонуйте нам! Наш професіоналізм до ваших послуг.

«TeploMAX» - це розумна та комфортна система опалення європейської якості, створена руками українських фахівців в Україні!

ВИРОБНИЦТВО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ НА ЗАМОВЛЕННЯ 097 220-20-50
ЗАВАНТАЖИТИ КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ

Оберіть мову сайту: