Назад Назад

Дизайнерські обігрівачі з художньою ковкою

Дизайнерські обігрівачі з художньою ковкою

Чи може обігрівач в будинку бути чимось більшим, ніж просто приладом для опалення приміщення? Наприклад, стати невід'ємною частиною в інтер'єрі і прикрасити ваш будинок? У цій статті ми постараємося докладно відповісти на це питання.

Сучасний ринок України вже давно перенасичений різноманітними обігрівальними приладами. Як європейського виробництва, іноді виявляються китайськими підробками, так і вітчизняних, часто сумнівної якості. З такого широкого асортименту буває дуже важко зробити правильний вибір, особливо якщо не знати головних переваг, які можуть бути у обігрівачів, покликаних створювати теплову завісу і правильну конвекцію повітря (про це читайте в наших інших статтях).

Тому до нас часто звертаються клієнти з проханням допомогти їм підібрати правильний з точки зору ефективності та одночасно економності тип опалення для їхніх будинків і підприємств. У переважної більшості замовників саме ці вище озвучені чинники є головними при виборі електричного обігрівача. Але! Є також і відсоток таких клієнтів, які бажають, щоб їх техніка для опалення була не тільки продуктивної / економічною, але також і красивою, витонченої, здатної вписатися в унікальний дизайн інтер'єру, доповнити, візуалізувати затишок тепла у вигляді красивих образів. Обігрівачі «TeploMAX» створені саме для таких клієнтів з максимальними запитами. Тепломакс - це приватна розробка!

Багато хто вважає, що основна роль обігрівача полягає тільки в опаленні приміщення, і більшого від нього вимагати безглуздо. Але ми постараємося показати вам інші сторони, якими може і повинен володіти кращий сучасний обігрівальний прилад.

По-перше, навіщо цьому приладу бути нудною прямокутної або циліндричної форми? А по-друге, наприклад, в стандартному білому кольорі, часто ріжучим очей. Подовжений форм-фактор обігрівачів Тепломакс дозволяє відразу виглядати стильно, сучасно, мінімалістично. А тепер додайте художньої ковки! І ось вже перед вами мистецтво, яке демонструє солідність старовинних камінів з металевим оздобленням і сучасні технології одночасно. Вам і цього мало? Тоді все це можна зробити з нержавійки!

Обігрівачі «TeploMAX», представлені на нашому сайті не тільки якісно виконують свою основну задачу, але також будуть нести в собі декоративну функцію в інтер'єрі вашого будинку, офісу чи ресторану. Цікава форма з доповненням з кованих елементів роблять ці обігрівачі схожими на справжній витвір мистецтва, що заслуговує на окрему увагу.

«TeploMAX» пропонує вам обігрівачі з унікальним декоративним підходом, які стануть не просто доповненням, а й частиною закінченого образу інтер'єру. Незвичайна цікава форма і можливість вибрати унікальний кований візерунок - допоможе вам висловити свій смак і добитися ідеального поєднання з дизайном приміщення.

Важливо відзначити, що наші електричні обігрівачі прекрасно поєднуються і гармонують з сучасними тенденціями в дизайні. Якщо ви перебуваєте в процесі ремонту або в пошуку цікавих рішень для дизайну, хочете замінити стару систему опалення на нову - виберіть систему опалення від «TeploMAX», виберіть якість і вишуканість. 7 років гарантії!

Теги: