Назад Назад

Електрообігрівачі нового покоління

Електрообігрівачі нового покоління

Чому електричні обігрівачі «TeploMAX», покликані створювати теплову завісу - є економічним видом опалення?

Для початку варто уточнити, що мова йде не про "популярних" приладах, відомих з початку минулого століття, які працюють на основі високотемпературних нагрівальних елементів і з найпростішим термостатом включення і відключення. Між ними технологічна прірва століть! Приблизно також в порівнянні можна сказати про автомобілі, які понад 100 років тому використовували по 50-100 літрів бензину на 100 км. шляху, а зараз використовують 3-4 літра.

лектричні обігрівачі "Тепломакс" мають мало спільного і з звичайними радянськими "електрорадіатори", технічний прогрес зробив крок далеко вперед. Завдяки використанню сучасних якісних матеріалів і інтелектуальних систем управління - сучасні обігрівачі, що працюють за принципом правильного конвекційного обігріву, впевнено і успішно конкурують з усіма типами опалення.

Наші сучасні обігрівачі є максимально енергоефективними. При цьому витрати, пов'язані з купівлею і установкою приладу значно нижче, в порівнянні з іншими видами опалення, і в першу чергу, в порівнянні з газовими котлами (для яких тільки підведення газу коштуватиме як багато років опалення). До того ж, електричні обігрівачі "Тепломакс" прекрасно функціонують не тільки в якості основної, але також і в якості додаткової системи опалення. "Дублюйте" свою систему опалення, підстрахує і забезпечте себе від виходу з ладу основної системи!

Одна з відмінних рис наших обігрівачів є можливість їх використання в якості автономних і незалежних пристроїв, але які при цьому легко монтуються на стіну. Для установки на підлогу не потрібно взагалі ніякого монтажу, а для стін досить кронштейнів, що йдуть в наборі з обігрівачами. Ось лише деякі з плюсів обігрівачів «TeploMAX»:

  • Управління температурою з точністю до 0,1% - майбутнє вже настало завдяки сучасним програмованим термостатам з інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом.

  • Температура поверхні радіатора не перевищує температури в 70 градусів, що захищає від перегріву і робить електричні обігрівачі безпечними у використанні.

  • Електричні обігрівачі від "Тепломакс" - мобільні, компактні і безпечні, що дозволяє встановлювати їх в будь-якому приміщенні, а також переставляти в будь-яке інше місце в разі потреби. Тобто використовувати їх там, де найбільше необхідно.

  • Зручні і дуже прості у використанні електричні обігрівачі "Тепломакс" мають системою клімат-контролю, завдяки якій у вас є можливість контролювати температуру приміщення по днях тижня і по годинах, включаючи і контроль температури поверхні самого приладу, що робить їх по-справжньому пожежобезпечними.

  • Завдяки спеціальній програмі, розрахованої на тиждень вперед, ви будете економити до 50% електроенергії, і при цьому не будете відчувати дискомфорт від самої економії. Сучасна електроніка дає можливість програмувати пристрій на самостійне вмикання і вимикання по точному розкладом. Таким чином обігрівачі «TeploMAX» не витрачають даремно електроенергію, поки вас немає вдома, але при цьому автоматично включаться знову тоді, коли вам знадобиться більш висока температура повітря, наприклад, коли ви повернетеся додому.

  • Функція теплової завіси від "Тепломакс" захистить приміщення від тепловтрат, що в свою чергу дозволяє мінімізувати витрати на електроенергію.


Як ви бачите, опалення за допомогою електричного обігрівача, і особливо за допомогою приладу від «TeploMAX» не тільки може, а й повинна бути одночасно як ефективним, так і економним.

Обігрівачі «TeploMAX» виготовлені з якісних матеріалів, відповідають вимогам безпеки, мають високу продуктивність, і на відміну від приладів конкурентів прослужать вам дуже довгий час. Ми даємо 7 років гарантії! Наші пристрої створені для тих, хто цінує комфорт і хоче контролювати свої витрати.

Дозвольте нам подбати про ваш опаленні і подарувати тепло і затишок вашого будинку. Тепло від "Тепломакс" - максимальний комфорт без зайвих витрат.


Теги: