Назад Назад

Як обігріти виробничі приміщення?

Як обігріти виробничі приміщення?

Найбільші проблеми виробничих приміщень великих площ з точки зору опалення - це істотні тепловтрати через високі стелі, великої кількості вікон, а також через наявність безлічі стін, що межують з вулицею.

Це все диктує серйозні вимоги при виборі системи обігріву, яка буде відповідати стандартам сучасного опалення: зручність + постійний контроль.
А якщо ця система буде ще й енергозберігаючою, то вибір стає очевидний. Отже, як впоратися з опаленням цеху або складу?

Такі приміщення, як: склади і виробничі цехи, майстерні, виставкові зали, церкви, спортивні зали і магазини великої площі - вимагають особливого підходу при опаленні. Вибір обігрівальних систем (приладів), а також їх розподіл і управління процесом в залежності від споживаного тепла - потребує особливого контроля і управління. Саме ці можливості, включаючи дистанційне керування через модуль Wi-Fi гарантують вам обігрівачі «TeploMAX». Контролюйте опалення по днях і годинах, не потрібно переплачувати за зайве тепло!

Час прогріву повітря і підтримання постійної температури в приміщенні є найбільш важливими питаннями, з якими стикаються власники і керівники при опаленні промислових приміщень. Для того, щоб обігрів промислових приміщень був максимально економічним, необхідно розставити обігрівачі в правильних місцях, там, де йдуть максимальні тепловтрати. Мінімізація втрат тепла є першочерговим завданням.

Як приклад, на вході в майстерні або магазини зазвичай встановлюються спеціальні повітряні завіси, щоб запобігти втратам теплого повітря при частому відкритті дверей. За таким же принципом, необхідно створити теплові завіси і в промислових приміщеннях, розмістивши обігрівачі «TeploMAX» під вікнами або по периметру стін, що межують з вулицею.

Часто, в промислових приміщеннях не передбачені котельні, а розводка труб і батарей потягне серйозні фінансові вкладення. Більш того, відповідальний господар помешкання обов'язково продублює основну систему опалення - запасну, що доповнює. Тому як аварійне промерзання приміщення може вилитися в катастрофічні фінансові втрати. Розумно перестрахуватися. І в цьому випадку обігрівачі «TeploMAX» не мають конкуренції навіть в ідеї. До того ж, 7-річна гарантія говорить про безпрецедентну надійность вашого "дублера".

Окремим рядком потрібно згадати про тих, хто орендує виробничі приміщення. Автономні обігрівачі Тепломакс встановлюються без монтажних робіт, а головне - вони мобільні! Їх можна легко забрати з собою в нове орендоване приміщення, не зазнавши збитків від вкладень в стаціонарну систему опалення, яка залишиться. І так, не забудьте забезпечити герметичність, належну ізоляцію приміщення. Це також допоможе зменшити втрати тепла, а як ми вже з'ясували - посилені тепловтрати є основною причиною не економічно опалення. Будьте економними! Електричні обігрівачі «TeploMAX» є одними з найекономічніших обігрівачів в своєму класі, створені для опалення промислових приміщень.

На нашому сайті представлені обігрівачі за найвигіднішими цінами в Києві та Україні. У вас є можливість замовити пристрої таких розмірів, яких ви побажаєте.  «TeploMAX» - зроблено в Україні! Підтримайте українського виробника!

Теги: