Назад Назад

Опалення для гаража, СТО

Опалення для гаража, СТО

Перевірені способи обігріву вашого гаража


Низька температура, переважно взимку в гаражі або на станції техобслуговування, ефективно перешкоджає ремонту автомобіля. Однак ніщо не заважає вам зігріти кімнату. Ми підкажемо, яке обладнання допоможе в цьому.


Зникаюче тепло


Перший крок, який ми повинні зробити, щоб позбутися від холоду в гаражі, повинен полягати в герметизації протягів. Для віконних рам варто використовувати акриловий силікон або монтажну піну, тому що саме через вікна тікає найцінніше тепло.


Трохи більше роботи доведеться виконувати власникам жерстяних гаражів, де стикування окремих елементів рідко буває точною. Однак слід пам'ятати, що герметично закритий гараж зовсім не є благом. Все через вологу, якої багато в майстернях. Відсутність будь-якої вентиляції сприятиме вологи і корозії листа нашого автомобіля. Вентиляція, навіть мінімальна, повинна підтримуватися просто шляхом тимчасового відкриття вікна або дверей.


Переносне (мобільне) електричне опалення


Гараж - це місце, яке використовується в будь-який час року. Однак, оскільки це часто неопалюване приміщення, його використання - наприклад, в разі ремонту несправності в автомобілі - утруднене. Добре заздалегідь отримати належну теплоізоляцію і обігрівач, який при роботі дозволить нам залишатися в гаражі навіть в зимові дні і вечори. Що ми можемо використовувати?


Автономні обігрівачі для гаража

Серед найбільш зручних опалювальних приладів переважають ті, які живляться від електрики. Одним з таких є обігрівач для СТО, гаража "Тепломакс". Він виготовлений із сталевої труби, яка заповнена теплоносієм, що володіє антикорозійними властивостями.
Зручні габарити і легкість монтажу можна вважати одним з найбільших переваг електронагрівачів. Вони легко встановлюються в будь-якому місці і так само легко переміщуються.Економічні обігрівачі для гаража


Вибираючи систему опалення, варто звернути увагу на те, чи має вона регульовану робочу потужність і термостат. Пристрої "Тепломакс" укомплектовані розумною автоматикою, яка забезпечує ідеальний температурний режим без перевитрати енергії. Опалення може подаватися в міру необхідності. Програму можна поставити по днях тижня і годинах.


Купити обігрівачі для гаража можна на сайті teplomax.com.ua/ua за найвигіднішими цінами. Наші фахівці проконсультують вас, дадуть відповіді на всі питання і підберуть розмір приладу і потужність для вашого приміщення.

Теги: