Назад Назад

Переваги Тепломакс над електричним котлом

Переваги Тепломакс над електричним котлом

Як працює електричний котел?


Електричний котел має просту конструкцію. Джерелом тепла в ньому найчастіше є нагрівач, тобто металевий дріт в сталевий, мідної або латунної оболонці. Вона захищає нагрівач від контакту з водою (аналогічно електричним чайникам). Котел може мати один або кілька нагрівачів - їх кількість впливає на потужність котла.


Коли в котлі багато ТЕНів, вони включаються при збільшенні потреби в теплі, тому потужність котла відповідно збільшується. Сходинки нагріву складають загальну потужність котла, і їх послідовна активація контролюється автоматично.

Мінуси електричних котлів

Висока ціна за електроенергію.

Вони споживають більше енергії, ніж інші системи опалення і отже ви отримуєте великі суми в квитанціях.

Потрібно забезпечити наявність правильної проводки.

Потрібно, щоб потужність котла збігалася з можливостями вашої мережі. Інакше можуть виникнути складність і перевантаження на проводку.

Які переваги обігрівачів «Тепломакс»?

Для установки не потрібно збирати документи для отримання дозволу. Так як будь-яка людина має право використовувати електрообігрівач.
Монтаж дуже простий. Щоб встановити обігрівач не потрібно викликати фахівців. Не потрібні навіть найменші ремонтні роботи. Ви зможете все зробити самостійно. Адже потрібно всього лише наявність поруч розетки із заземленням.

Прилад працює безшумно, його можна встановити в будь-якому приміщенні, дитячої, офісі або бібліотеці.
Пристрій дуже простий в обслуговуванні.

Рахунки за електроенергію при такому вигляді обігріву вас приємно здивують. Адже "Тепломакс" - це енергозберігаючі пристрої.
Температуру повітря і температуру поверхні нагрівача можна контролювати.

Максимальна температура поверхні дорівнює 70ºС. Тому предмети, які знаходяться близько не зіпсуються, а повітря не "спалюється".
Функція програмування дає можливість встановлювати час включення і виключення по днях тижня і годинах, що також дуже ефективно сприяє економії.
Властивість мобільності дозволяє проводити встановлення де завгодно і переміщати прилад в інше місце. Головне - доступ до електромережі.

На сайті https://teplomax.com.ua можна замовити обігрівачі №1 в Україні.

Теги: