Назад Назад

Переваги

Переваги

На відміну від електричного опалення, в разі газового опалення, капітальні витрати будуть вищими. Це безпосередньо пов'язано з необхідністю зробити газове підключення, внутрішню і зовнішню установку, а також придбати газовий котел. Середня вартість інвестицій для будинку площею близько 120м2 повинна скласти близько 20-25 тисяч гривень, але це тільки діапазони, тому що все залежить від місцевих витрат на робочу силу і обраної моделі газового котла (і вони варіюються від 3 до навіть 15 тис. Гривень) . Додатковою вартістю є щорічний огляд котла. Оскільки зламаний газовий котел може представляти серйозну загрозу для здоров'я і навіть життя членів сім'ї, дуже важливо, щоб пристрій працював і знаходилося в найкращому стані. Тому рекомендується проводити щорічні огляди, які дозволяють оцінити технічний стан котла, а також перевірити герметичність установки.


Безперервність поставок


Важливим параметром, який необхідно враховувати, є також безперервність поставок електроенергії або газу. У випадку з електрикою, якщо установка над землею, то в погану погоду, шторми і т. д., Ми можемо бути відключені від джерела живлення до усунення несправності. Залежно від регіону такі ситуації зустрічаються рідше або частіше. Немає такого ризику для газу. Скоріше ні ситуацій перебоїв з подачею цього палива. В обох випадках вам також не потрібно турбуватися про запаси палива. Просто відкрутіть газовий кран або включите обігрівач. Крім того, якщо обраний нами котел співпрацює з регулятором, після настройки індивідуальних параметрів він практично не потребують обслуговування.


Що вибрати


Незважаючи на незаперечні переваги газового опалення, його основним недоліком залишаються високі експлуатаційні витрати. Вибір цього типу опалення в якості основного джерела представляється економічно невиправданим. Таким чином, наше порівняння виграє електричне опалення, оскільки воно зберігає переваги, пов'язані з використанням (простота управління, відсутність котельні, чистота), при цьому забезпечуючи відносно низькі експлуатаційні витрати.Для економного опалення вибирайте електричні обігрівачі Тепломакс на сайті teplomax.com.ua і за номером 044-332-0-332.

Теги: