Назад Назад

Перевага "Тепломакс" над кондиціонерами

Перевага

Кондиціонер як "теплова гармата" для захисту від тепловтрат

Досить часто кондиціонери використовують за принципом теплової гармати, щоб уникнути великих втрат тепла в разі якщо приміщення сильно провітрюється. Наприклад, в таких приміщеннях, як: магазини, цехи, склади, майстерні або СТО в гаражах і тому подібні.

Принцип роботи кондиціонера для обігріву приміщень

Оскільки кондиціонер сам не виробляє тепло (в ньому відсутня нагрівальний елемент), обігрів здійснюється за принципом теплового насоса - за рахунок відбору і перенесення тепла фреоном з вулиці і поширення його всередині приміщення. Відповідно з падінням температури ефективність кондиціонера падає на порядки. А якщо кондиціонер не призначений для обігріву приміщення при мінусових температурах, то і зовсім він вийде з ладу.

Електричні обігрівачі "Тепломакс" працюють за таким же принципом "теплової гармати", але тільки в даному випадку цей процес трохи більш розтягнутий у часі. Ефект будується на одному і тому ж принципі і називають його - "теплова завіса". З її допомогою обігрівачі «TeploMAX» прекрасно усувають тепловтрати від вікон, холодних стін і різних мікро-щілин.

Гібридна система опалення
Якщо у вас вже встановлений кондиціонер, то додайте обігрівачі "Тепломакс" для роботи в парі. Це не тільки убезпечить вас у разі поломки кондиціонера, але і складе ідеальну опалювальну пару. Чому? По-перше, кондиціонер починає працювати менш ефективно при наближенні вуличної температури до мінуса, а значить вже стоїть переключитися на "Тепломакс". По-друге, ви ж не поставите відразу кілька кондиціонерів в одному приміщенні під кожним вікном, або не «розтягніть" один кондиціонер на всі зовнішні промерзають стіни, щоб отримати економію від ефекту теплової завіси. Мобільні ж і автономні обігрівачі «TeploMAX» легко впораються з цим завданням і ви мінімізуйте тепловтрати в приміщенні, що дорівнює максимальній економії.

Електрообігрівачі від "Тепломакс" будуть ідеально поєднуватися з кондиціонером, працюючим в режимі "теплової гармати". У парі вони прекрасно ізолюють все ваше приміщення від протягів і тепловтрат, що буде сприяти гарному мікроклімату в приміщенні, а головне - економії!

Мінуси використання кондиціонерів для опалення приміщень


У холодну пору року кондиціонери є далеко не найкращим варіантом для опалення. По-перше, слід враховувати, що дані пристрої можуть працювати тільки при певній допустимій температурі. Звичайний температурний ліміт стандартних кондиціонерів у яких є функція опалення приміщення становить: до - 5 градусів Цельсія. При підході до нижньої межі позначеної температури повітря на вулиці кондиціонер починає працювати при підвищеному зносі, і якщо буде так працювати тривалий час, то обов'язково незабаром вийде з ладу (перший в черзі на поломку варто компресор, найдорожча частина системи).

У разі експлуатації кондиціонера при температурі нижче допустимої, одночасно з колосальною втратою ефективності ймовірність раптової поломки збільшується по експоненті. Обов'язково з'являться такі проблеми:

  • обмерзання конденсатора

  • поломка вентилятора

  • поломка компресора в результаті загустіння масла

Як ми бачимо, звичайний кондиціонер не годиться для опалення приміщення в умовах низьких температур. В такому випадку використовують спеціальні інверторні кондиціонери, обладнані додатковою спліт системою і здатні працювати при -25 градусів Цельсія. Ціни на такі кондиціонери відповідно дуже негуманні, та й ефективність обігріву при низьких температурах роблять ці вкладення повністю безглуздими. До того ж, чим складніше система, тим вона не надійніше. Такі спеціальні кондиціонери крім своєї споконвічної завищеною і невиправданою ціни ще і досить затратні в процесі експлуатації, часто вимагають спостереження / контроль фахівця.


Плюси сучасних обігрівачів «TeploMAX» полягають в наступному:

Нашим обігрівачів "Тепломакс" не страшні екстремально низькі температури. Вони можуть працювати абсолютно в будь-яких умовах. Безпрецедентно надійні (7 років гарантії), і при цьому виконують ті ж функції як кондиціонери: теплова завіса і високий коефіцієнт корисної дії.

Для установки обігрівачів "Тепломакс" не потрібна допомога фахівця, немає ніякої необхідності в монтажних роботах або будь-який інший підготовці. Установка обігрівачів здійснюється дуже швидко, все що потрібно - це наявність поруч розетки.

Завдяки спеціальній програмі, ви зможете встановлювати час включення і виключення пристрою по днях і годинах, що прекрасно сприяє економії. А віддалений контроль через Wi-Fi модуль привносить сучасне технології управління та як наслідок комфорт при опаленні вашого приміщення.

Телефонуйте для безкоштовної консультації та розрахунку потужності обігрівачів. «TeploMAX» - це сучасні технології управління, максимальна ефективність і 7 років гарантії безвідмовної роботи.

Теги: