Назад Назад

Найекономічніший варіант опалення

Найекономічніший варіант опалення

Мінімізація енерговитрат

Обігрівачі "Тепломакс" працюють за принципом максимально ефективного використання споживаної електроенергії, перетворення в теплову енергію.

Якщо простіше сказати: скільки електрики прийшло, рівно стільки на виході тепла. Не важливо, на яку потужність ви виставите регулятор температури Тепломакс-а, оскільки споживання електроенергії буде строго дорівнювати отриманому теплу, все просто!

Це набагато ефективніше, ніж більшість традиційних видів опалення.

Іншою перевагою є відсутність додаткових і експлуатаційних витрат. Наприклад, відсутні витрати на підведення газу і підключення котла. З обігрівачами «TeploMAX» не потрібно турбуватися про профілактику, технічному обслуговуванні і щорічну перевірку газового котла, а також приєднаного до нього бойлера. Електричний котел хоч і рідше, але теж необхідно перевіряти, як мінімум кожні кілька років. А якщо ми говоримо про твердопаливні котли, то там ще додається проблема з утилізацією відходів від спалювання палива.

Час - гроші, це знає кожен. Тому до цього списку варто ще додати власний час, який ми витрачаємо в процесі, і який багато хто за звичкою не бере до уваги, а треба б.

Як встановити енергозберігаючі теплові обігрівачі "Тепломакс"?

Установка обігрівачів «TeploMAX» не вимагає абсолютно ніяких вкладень, оскільки вони повністю автономні. Немає необхідності розведення труб і батарей, не потрібні якісь особливі монтажні роботи. Обігрівачі монтуються на будь-яку стіну за допомогою кронштейнів, які поставляються разом з пристроєм, або просто встановлюються на підлогу в обраному місці. Все що вам знадобиться - це тільки розетка із заземленням.

Ідеальним вибором місця для розміщення опалювальної системи Тепломакс є простір під вікнами, або ж по периметру стін, що межують з вулицею. Такі стіни більше за інших схильні до промерзання, і що б зменшити тепловтрати необхідно встановити там теплову завісу.

Сучасні енергозберігаючі обігрівачі, якими є обігрівачі Тепломакс, влаштовані таким чином, щоб ефективно створювати теплову завісу на максимально великій площі і перешкоджати проникненню холодного повітря всередину приміщення.

Для посилення теплової завіси додатково варто розмістити тепловідбивний матеріал. Якщо слідувати цим рекомендаціям, то в приміщенні буде правильна конвекція (теплообмін), що дозволить максимально економити на опаленні, використовуючи обігрівач Тепломакс на всі 100% його можливостей.

Гарантії

Ми надаємо 7 років гарантії на конструкцію і електроніку. Ми гарантуємо надійну якість приладів і безперебійну роботу електроніки, яка захищає від перегріву і стрибків напруги. Обігрівачі «TeploMAX» здатні на повну автономію і роботу без нагляду людини.

Найекономічніший варіант опалення

Використання обігрівачів "Тепломакс" в якості основної системи обігріву приміщення - є дуже вигідним рішенням через відсутність супутніх витрат, які є обов'язковими для інших видів опалення:

  • Установка Тепломакс не вимагає ніяких первинних вкладень.

  • Немає необхідності облаштовувати додаткові технічні приміщення або додавати в будівлю нові конструкції. Наприклад, котельню або димар.

  • Обігрівачі Тепломакс надають можливість легко доповнювати і адаптувати систему опалення в разі будь-яких змін. Наприклад, розширення будинку, що спричинить за собою збільшення споживання тепла.

  • Вдосконалене автоматичне керування системою опалення дає значні переваги при контролі опалення і його планування.

Де купити енергозберігаючі обігрівачі в Україні та Києві?

Залишайте заявку прямо на нашому сайті або телефонуйте за номером 044-332-0-322.
Наша адреса: м. Видубичі, вул. Будіндустрії 7.
«TeploMAX» - ваш кращий постачальник тепла!

Теги: