Назад Назад

Сучасна система опалення великих приміщень

Сучасна система опалення великих приміщень

Облаштування великих і просторих кімнат, таких як: хол, вітальня або їдальня, є питанням, до якого потрібно підійти ретельно і з усіх боків. З одного боку, дизайн інтер'єру повинен бути добре продуманий, щоб не було відчуття порожнього простору. З іншого боку - необхідно так все розташувати, щоб не захаращувати приміщення, і оптимально використовувати все корисне простір.

Комфортна температура повітря у великих приміщеннях є пріоритетним питанням, тому як великі площі зовсім не просто прогріти, на відміну від малих. Тому дуже важливо правильно підібрати потужність опалення, обігрівачів. Хочете уточнити, яка потужність обігрівачів «TeploMAX» необхідна саме для ваших великих приміщень? Зателефонуйте нам! Наші співробітники зроблять розрахунки виходячи з площі і особливостей вашого будови, і повністю проконсультують. Або ж замовте безкоштовний прорахунок за допомогою форми на сайті.

Наша компанія подбала про те, щоб опалення приміщень за допомогою обігрівачів «TeploMAX» було не тільки максимально ефективним і економічним, але і стильним! Елегантна ковка і конструкція з нержавіючої сталі дозволяє обігрівачів Тепломакс вписатися в будь-який інтер'єр, принісши з собою образи солідності і сучасності одночасно. Обігрівачі «TeploMAX» є приватною і спеціальної розробкою, що поєднує в собі ідеї сучасного дизайну, і створення максимально ефективної теплової завіси, що дозволяє мінімізувати тепловтрати.

Завдяки особливому, повітряному форм-фактору, обігрівачі «TeploMAX» візуально не захаращують простір, стаючи цікавим орієнтиром і доповненням для інших елементів декору приміщення.

Правильний обігрів і контроль температури повітря на великих площах - це непростий процес, що вимагає надійну і економну систему опалення. Ось лише деякі з переваг обігрівачів «TeploMAX»:

  • Проста установка, яка не потребує монтажних робіт;

  • Мобільність приладів (можна переміщати в будь-який момент, на будь-які інші об'єкти);

  • Мають антикорозійні властивості;

  • Не замерзають до -20 ° С;

  • Вбудована система клімат-контроль забезпечує зручне управління обігрівачами по днях і годинах;

  • Wi-Fi модуль дозволяє управляти / контролювати опалення дистанційно;

  • Подовжена форма створить правильну конвекцію і теплову завісу;

З обігрівачами «TeploMAX» вам не потрібно буде пристроювати котельню, або замислюватися: як правильно вивести трубу, утилізувати відходи згоряння палива і т.п. Для орендованих приміщень це питання більш ключове. З обігрівачами Тепломакс всі питання вирішуються відразу. «TeploMAX» - просто додай розетку!

Щоб купити кращий обігрівач від українських виробників - відкрийте форму замовлення, або телефонуйте за номером 044-332-0-332.

Теги: