БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР СУЧАСНИХ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ "ТЕПЛОМАКС" ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯМ

(067) 388-08-44, (063) 388-08-44, (095) 388-08-44

Замовити безкоштовний прорахунок
Електронний захист

Електронний
захист

Режим антизамерзання

Режим
антизамерзання

Пожежна безпека

Пожежна
безпека

Клімат контроль

Клімат
контроль

Тижневий програматор

Тижневий
програматор

Запитайте у менеджера про безкоштовну доставку

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБІГРІВАЧІ
для великих приміщень

СКАЧАТИ ІНСТРУКЦІЮ "ТЕПЛОМАКС"

Наші клієнти

Замовити безкоштовний прорахунок

Завдяки розподілу тепла по всій довжині обігрівача і створення теплової завіси, наші обігрівачі не тільки опалюють, а й зменшують тепловтрати вашого приміщення, а поєднана система клімат-контролю і таймера дозволяє підтримувати задану температуру в певний час.

Як правильно розпорядитися теплом, щоб не мерзнути і менше платити за опалення

Витрати на опалення - основна стаття бюджетів. Доводиться задуматися, щоб не втратити свої всі фінансові резерви. Який економний варіант управління теплом? Зручним буде приватний обігрівач.

Незалежно від того, ви використовуєте послуги котельні в підвалі вашого будинку або теплоелектростанції, зазвичай потрібно придерживатся одного з двох сценаріїв.

Не дозволяйте теплу піти

Той факт, що адекватна теплоізоляція допомагає заощаджувати на обігріві, є цілком очевидним. Про це потрібно подбати до зими. Той, хто цього не зробив, повинен задуматися. Процедура, яка допоможе забезпечити електрообігрів приміщень, полягає в створенні підвісних стель з наповнювачем з мінеральної вати. Як відомо, тепле повітря легше і піднімається вгору. Стельова ізоляція запобіжить такі тепловтрати і збереже тепло від наших обігрівачів для великих приміщень "Тепломакс".

Ще одним слабким місцем є область навколо вікон і дверей і місць, де з'єднані зовнішні стіни. Саме тут найчастіше зустрічаються теплові витоки. Якщо рахунки за теплову енергію високі, а внутрішні температури все ще далекі від комфортних, варто розглянути обігрівач для великого приміщення "Тепломакс". Пристрої при роботі уздовж своєї поверхні утворює теплову завісу, яка здатна зменшувати втрати тепла.

Енергозберігаючий обігрівач Тепломакс - синонім теплоти в великому приміщенні. Для замовлення переходьте по посиланню teplomax.com.ua і залишайте заявку на дзвінок. Також можна зателефонувати за номером 044-332-0-332.

ВИГОТОВЛЯЄМО ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБІГРІВАЧІ "ТЕПЛОМАКС" НА ЗАМОВЛЕННЯ (044) 353-94-04
скачати комерційну пропозицію