БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР СУЧАСНИХ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ "ТЕПЛОМАКС" ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯМ

(067) 388-08-44, (063) 388-08-44, (095) 388-08-44

Замовити безкоштовний прорахунок
Електронний захист

Електронний
захист

Режим антизамерзання

Режим
антизамерзання

Пожежна безпека

Пожежна
безпека

Клімат контроль

Клімат
контроль

Тижневий програматор

Тижневий
програматор

Запитайте у менеджера про безкоштовну доставку

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБІГРІВАЧІ
для ресторану, бару, кафе

СКАЧАТИ ІНСТРУКЦІЮ "ТЕПЛОМАКС"

Наші клієнти

Замовити безкоштовний прорахунок

Завдяки розподілу тепла по всій довжині обігрівача і створення теплової завіси, наші обігрівачі не тільки опалюють, а й зменшують тепловтрати вашого приміщення, а поєднана система клімат-контролю і таймера дозволяє підтримувати задану температуру в певний час.

Ви власник ресторану або кафе? Задумалися про вибір системи опалення? Як вибрати економне опалення?

Тепломакс - ефективне і малозатратне опалення, яке завдяки сучасній системі клімат контроль допомагає економити. Вона полягає в тому що ви можете регулювати температуру повітря і поверхні пристрою і встановлювати режим включення і відключення приладів.

Відмінним рішенням для власників ресторанів і кафе є декоративні обігрівачі, які не тільки ідеально обігріють приміщення, а й стануть особливим видом декору і доповнять всю композицію.

При оформленні інтер'єру ресторану ви можете вибрати цікаву для вас модель електричного обігрівача для ресторану "Тепломакс", який сподобається вашим клієнтам, а інтер'єр придбає оригінальний характер.

Обігрівач для кафе, ресторану повинен створювати деякі параметри мікроклімату. Потрібно підтримувати певну температуру, при якій гостям комфортно знаходиться в приміщенні взимку.

Як вибрати місце установки?

Пристрої Тепломакс можна встановити на підлогу або повісити на стіну. Це дуже зручно, так як не потрібно проводити монтажні або ремонтні роботи. Досить підключити їх до розетки. Що є великою перевагою і економить час і гроші.

Використовуйте сучасну, практичну і економну систему опалення Тепломакс і заощаджуйте до 50% електроенергії.

Обігрівач для кафе купити можна за найвигіднішою ціною в Україні перейшовши на сайт teplomax.com.ua. Також із задоволенням чекаємо ваших дзвінків за номером 044-332-0-332.

ПРОИЗВОДИМ ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩИЕ ОБОГРЕВАТЕЛИ "ТЕПЛОМАКС" ПОД ЗАКАЗ (044) 353-94-04
скачать коммерческое предложение