БЕЗКОШТОВНИЙ ПІДБІР СУЧАСНИХ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ОБІГРІВАЧІВ "ТЕПЛОМАКС" ДЛЯ ВАШОГО ПРИМІЩЕННЯ ЗІ ВСТАНОВЛЕННЯМ

(067) 388-08-44, (063) 388-08-44, (095) 388-08-44

Замовити безкоштовний прорахунок
Електронний захист

Електронний
захист

Режим антизамерзання

Режим
антизамерзання

Пожежна безпека

Пожежна
безпека

Клімат контроль

Клімат
контроль

Тижневий програматор

Тижневий
програматор

Запитайте у менеджера про безкоштовну доставку

ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧІ ОБІГРІВАЧІ
для складу, ангара

СКАЧАТИ ІНСТРУКЦІЮ "ТЕПЛОМАКС"

Наші клієнти

Замовити безкоштовний прорахунок

Завдяки розподілу тепла по всій довжині обігрівача і створення теплової завіси, наші обігрівачі не тільки опалюють, а й зменшують тепловтрати вашого приміщення, а поєднана система клімат-контролю і таймера дозволяє підтримувати задану температуру в певний час.

Революційний, професійний електричний промисловий обігрівач "Тепломакс", що трансформує 80% енергії в тепло, вирішує проблему опалення будівель з великими площами.

Традиційні способи опалення складського приміщення, цеху середнього розміру площею, наприклад, 1000 м2, обходяться в кілька тисяч гривень на місяць. Ці витрати можуть бути зменшені до 50%, в більшості випадків при використанні правильно підібраного ефективного електричного теплового нагрівача "Тепломакс"

Обігріти великі виробничі і комерційні приміщення складно і дорого. Рішенням є електричні промислові обігрівачі, які відмінно підходять для слабоізолірованних, напіввідкритих будівель, наприклад, залів, складів, фабрик, ангарів, вокзалів, спортивних залів, басейнів, широкоформатних магазинів, церков і т. д.

Чому саме "Тепломакс" для опалення складу?

  • висока ефективність
  • простота установки
  • дешеві в користуванні
  • можливість підтримувати бажану температуру повітря
  • комфортна температура, коли хочеш
  • перепади напруги не страшні
  • після подачі електрики, настройки відновлюються автоматично
  • можна використовувати в приміщеннях з легкозаймистими предметами, так як нагрівальний елемент закритого типу

У кожному будинку тепле повітря піднімається вгору, а холодний - вниз. Повітря постійно рухається завдяки циркуляції і вентиляції. Крім того, холодне зовнішнє повітря надходить в будівлю через вентиляційні отвори і часте відкривання воріт і дверей. Це викликає додатковий повітря і охолодження будівлі.

Найчастіше нам потрібно обігрівати робочі місця, наприклад, виробничі лінії. Вони часто перебувають на найнижчому рівні, де відбувається найнижча температура повітря. Це найбільш важливі аргументи на користь використання електричних обігрівачів Тепломакс в будівлях з великою кубатурою і частково відкритими. Ці пристрої в першу чергу створюють теплову завісу уздовж своєї поверхні, тим самим утримуючи тепло в приміщенні.

Часто використовується традиційний обігрів за допомогою традиційних водонагрівачів, водяних або газових обігрівачів - означає відносно низькі інвестиційні витрати, але з іншого боку генерує високі витрати на опалення.

Купіть електричний нагрівач Тепломакс за найвигіднішою ціною в Україні на сайті teplomax.com.ua і насолоджуйтеся теплом всю зиму.

ПРОИЗВОДИМ ЭНЕРГОСБЕРЕГАЮЩИЕ ОБОГРЕВАТЕЛИ "ТЕПЛОМАКС" ПОД ЗАКАЗ(044) 353-94-04
скачать коммерческое предложение