Назад Назад

Prestige Avto - автосалон-детейлінг ексклюзивних автомобілів і мийка в Києві

Prestige Avto Kiev - це автосалон, де кожен може вибрати собі автомобіль преміум класу. У нас в автосалоні є велике пропозицію як нових, так і старих автомобілів.

Старі автомобілі перевірені - мають історію обслуговування, надійні і готові до експлуатації - не мають юридичних дефектів. Формальних проблем з покупкою немає. Також пропонуємо нові автомобілі за привабливими цінами.

Безсумнівно, нашою перевагою є широкий вибір нових і старих автомобілів в одному місці. Наша команда - це професійні консультанти, справжні ентузіасти даної галузі, допоможуть підібрати автомобіль з урахуванням ваших потреб за оптимальною ціною. Ми надаємо комплексні послуги і прагнемо задовольнити потреби клієнта.

В салоні ви помітите, електричні обігрівачі TeploMAX, які виконують на ура свою основну функцію обігріву, а також легко вписуються в наш інтер'єр. Прилади в стані обігріти подібні приміщення як гараж, склад, ангар, тобто де є теплові втрати. Вони усуваються завдяки тепловій завісі, яку утворює обігрівач. В результаті наші майстри і клієнти в такому приміщенні не відчувають протягу, холоду, а тільки тепловий комфорт.

Автомобіль, куплений в автосалоні Prestige, безпечний і надійний і змінить вашу реальність в кращу сторону!