Який обігрівач кращий та безпечніший

Для того, щоб зрозуміти який обігрівач краще і безпечніше, варто розглянути безліч факторів. Один із ключових критеріїв – це тип обігрівача. Необхідно враховувати наявність комунікацій та рівень теплоізоляції приміщення, щоб визначитись із вибором конкретного типу обігрівача. Також важливими аспектами є площа приміщення, структура будівлі, мета обігріву та, звичайно ж, бюджет.

Почнемо із розгляду різних типів обігрівачів на ринку. Тепловентилятор є простим обігрівачем, що часто використовується в квартирах та будинках. Його основною перевагою є швидке нагрівання, що робить його ідеальним для тимчасового використання. Однак через відкритий нагрівальний елемент він схильний пересушувати повітря, що робить його не найбезпечнішим і найгучнішим варіантом, що не сприяє суттєвій економії енергії.

Обігрівачі Тепломакс, що є сучасними радіаторами опалення, підходять для обігріву великих приміщень. Вони обладнані програматорами, які дають змогу заощадити до 50% на оплаті опалення. А завдяки закритому нагрівальному елементу та I класу безпеки за проведеною нами статистикою, він є найбезпечнішим обігрівачем серед усіх інших варіантів.

Електричний конвектор є досить поширеним і зручним обігрівачем, що забезпечує швидке прогрівання приміщення. Тим не менш, він не є найекономічнішим і найбезпечнішим варіантом.

Масляні радіатори, добре відомі і широко використовуються, забезпечують швидке прогрівання і зберігають тепло навіть після вимкнення. Однак вони не є економічним варіантом і забезпечують тепло тільки в тому приміщенні, де встановлений радіатор.

Інфрачервоні обігрівачі, що стали популярними завдяки низьким енергоспоживанням, спрямовані на нагрівання об'єктів, а не повітря, і добре підходять для відкритих приміщень, таких як тераси, веранди та альтанки. Деякі споживачі висловлюють зауваження про нерівномірний розподіл тепла, де гаряче повітря прагне нагору, залишаючи нижні зони холодними.

Керамічні панелі є найбільш популярним типом обігрівачів на ринку, що відрізняються економічністю та високою теплопередачею. Однак їхня висока вартість і крихкість, а також відсутність датчика температури поверхні, роблять їх менш привабливими в контексті безпеки в порівнянні з іншими типами.

який обігрівач краще та безпечніше

Газові та твердопаливні котли, хоч і можуть бути виправданими на виробництві, де побічні продукти можуть бути паливом, часто не вважаються економічним вибором через свою небезпеку та складність установки.

Електрокотли призначені для обігріву приміщень або підігріву води з використанням електроенергії і є доступною альтернативою газовим або твердопаливним агрегатам, не поступаючись їм як і надійність.

Оптимальний вибір обігрівача залежить від потреб користувача. Наприклад, керамічні панелі можуть бути кращими для економного обігріву житлових приміщень, радіатори Тепломакс підходять для безпечного опалення як житлових, так і комерційних приміщень (наприклад для обігріву цеху, складу та ін.), а тепловентилятори можуть бути корисними для швидкого прогрівання невеликих приміщень, таких як кав'ярні або ванні кімнати.

Який обігрівач безпечніший

Ознайомившись із загальною інформацією про різні види опалення, хочемо виділити інформацію про безпеку кожного обігрівача, оскільки це головний аспект для вибору опалення для будинку:

Тепломакс: з усіх представлених на ринку обігрівачів є найбезпечнішим, завдяки I класу безпеки, вбудованому захисту від перегріву, що забезпечує безпеку використання та закритому типу нагрівального елемента, він гарантує 100% безпеку для оточуючих. Відсутність продуктів горіння та забезпечує абсолютну пожежну безпеку. Також він оснащений захистом від відключення електрики, тобто налаштування обігрівача не скинуться при тимчасових збоях в електропостачанні. Його можна ставити поряд з меблями, накривати та ставити в дитячих кімнатах.

Керамічні обігрівачі: відсутність регулювання температури поверхні у більшості моделей керамічних обігрівачів робить їх менш безпечними для використання. Можливість регулювання температури поверхні є важливою характеристикою, оскільки вона дозволяє користувачам адаптувати роботу обігрівача до конкретних умов і вимог, запобігаючи надмірному нагріванню та пов'язаним з цим потенційним ризикам - тлінню матеріалу, що потрапив на обігрівач або опіки при дотику.

Тепловентилятори, масляні, ІЧ обігрівачі та конвектори: вимагають постійного нагляду, у тепловентилятори - відкритий тип нагрівального елемента, що є небезпечним, масляні не мають датчика температури поверхні обігрівача, конвектори як і тепловентилятори сушать повітря, а інфрачервоні - дуже перегрівають сказали вище, краще підійдуть для відкритих просторів.

Тепломакс

А тепер щодо цінового аспекту, одним із основних критеріїв при виборі обігрівача є вартість обслуговування, наші експерти підготували приблизний підрахунок сум за комунальні послуги за опалення.

При розрахунку витрат на електроенергію у житлових приміщеннях важливо врахувати двотарифне начіллення цін (денний та нічний тарифи). Це робить електричні обігрівачі дуже вигідним варіантом. Розглянемо розрахунки, припускаючи використання обігрівача 12 годин на день протягом місяця (30 днів). Принцип розрахунку: за умови використання обігрівача протягом 12 годин; тарифи становлять 2,64 грн за кВт у денний час та 1,32 грн - вночі:

  • Конвектор: витрати вдень становитимуть 1 425,6 – 1 500 грн/місяць, а вночі – 712-800 грн.
  • Радіатори Тепломакс: денні витрати становитимуть 665,28 – 700 грн/місяць, нічні – 332,64-400 грн.
  • Керамічний обігрівач: витрати вдень будуть у межах 1 330,5 – 1 400 грн/місяць, а вночі – 665,28-700 грн.
  • Масляний обігрівач: витрати становитимуть близько 1 520,64 – 1 600 грн/місяць вдень та 760,32-800 грн вночі.
  • Тепловентилятор: витрати вдень становитимуть 1 710,8 – 1 800 грн/місяць, а вночі – 855,35-900 грн.
  • Інфрачервоний обігрівач: витрати вдень становитимуть 1 805,8 – 1 900 грн/місяць, уночі – 902,9-1000 грн.

Згідно всієї вищенаведеної інформації, Тепломакс - це обігрівач, який кращий і безпечніший за інші варіанти опалення. Для консультації та замовлення обігрівача Тепломакс телефонуйте за номером:

☎️067-388-0-844