Який вертикальний електричний обігрівач обрати

У світі електричних обігрівачів вертикальні моделі стають все популярнішими завдяки своїй ефективності та стильному дизайну. Якщо ви розглядаєте такий обігрівач для свого будинку чи квартири, важливо зважати на кілька ключових аспектів, щоб зробити правильний вибір.

Потужність та розмір

Вибирайте обігрівач із потужністю, що відповідає розміру приміщення. Моделі з більшою потужністю підходять для просторих кімнат, в той час, як для невеликих приміщень можна вибрати менш потужні варіанти.

Типи нагрівальних елементів

Існує кілька типів нагрівальних елементів, таких як масляні рефлектори, керамічні та інфрачервоні. Кожен з них має свої переваги, і вибір залежить від ваших уподобань та вимог.

Безпека

Зверніть увагу на вбудовані функції безпеки, такі як захист від перегріву та автоматичне вимкнення. Це особливо важливо, тому що цей пристрій перебуватиме в житловому приміщенні.

Регулювання температури та вентилятор

Вибирайте моделі з функцією регулювання температури для підтримки комфортного клімату. Вбудовані вентилятори можуть покращити циркуляцію повітря у приміщенні.

Енергоефективність

Цікавтеся енергоспоживанням обігрівача. Енергоефективні моделі допоможуть знизити електровитрати, що є важливим для вашого бюджету.

Додаткові опції

Деякі вертикальні обігрівачі (наприклад, енергозберігаючі обігрівачі Тепломакс) оснащені додатковими функціями, такими як програматори, дистанційне керування та навіть можливість роботи при відключеннях електроенергії. Розгляньте, наскільки ці функції відповідають вашим потребам.

Дизайн та портативність

Врахуйте дизайн обігрівача, щоб він гармоніював з інтер'єром вашого будинку. Також зверніть увагу на наявність ручок та коліс для зручності переміщення між кімнатами. Також головною перевагою вертикального обігрівача є економія простору. На відміну від горизонтальних вони займають набагато менше місця і відмінно підійдуть для ванної кімнати з панорамними вікнами або маленьких приміщень.

вертикальний електричний обігрівач

Розглянумо найпоширеніших видів вертикальних обігрівачів:

 • Керамічні обігрівачі: ці моделі використовують керамічні елементи нагрівання повітря. Вони швидко нагріваються та забезпечують ефективний розподіл тепла. Керамічні обігрівачі відрізняються легкістю та компактністю. З мінусів можна виділити: відсутність датчика температури обігрівача (не можна накривати та ставити поблизу меблів, є ризик опіку при торканні); дуже крихкі та не підійдуть для обігріву великих приміщень.
 • Інфрачервоні обігрівачі: обігрівачі, що працюють на принципі інфрачервоного випромінювання, передають тепло безпосередньо об'єктам та людям у приміщенні, а не нагрівають повітря. Вони забезпечують миттєве і рівномірне нагрівання, подібне до сонячного випромінювання. З мінусів: краще підійдуть для відкритих ділянок (тераси, веранди тощо); тепле повітря завжди піднімається вгору, а через відсутність циркуляції повітря верх стає нагрітим, а низ холодним.
 • Теплові вентилятори: вертикальні теплові вентилятори забезпечують швидке нагрівання за рахунок вентилятора, який розподіляє тепле повітря в кімнаті. Вони є ефективними для швидкого підвищення температури в обмеженому просторі. Мінуси: не підійдуть для великих приміщень; сушать повітря.
 • Обігрівачі Тепломакс: пропонують вигідне рішення для опалення приватних будинків та квартир з економією до 50% на платежах за опалення. Завдяки розподілу тепла по всій довжині вони формують ефективну теплову завісу, знижуючи загальні втрати в приміщенні. А їхня здатність зберігати тепло до 4 годин після відключення електроенергії робить їх надійним рішенням у разі аварійних відключень.

Так, вам не здалося, завдяки функції накопичення тепла обігрівачі Тепломакс продовжують обігрівати приміщення протягом 2-5 годин, залежно від розміру обігрівача та теплоізоляції будинку. Через це наші фахівці рекомендують купувати саме ці обігрівачі на опалювальний сезон 2023-24.

З інших переваг можна назвати:

 • Ці обігрівачі обладнані системою клімат-контролю та програматором, що дозволяє налаштовувати температуру як обігрівача, так і приміщення по годинах та днях тижня. Це дозволяє суттєво заощаджувати на обігріві в періоди, коли приміщення не використовується, та забезпечувати комфортну температуру у робочий годинник.
 • Електричні вертикальні обігрівачі Тепломакс надають широкий вибір дизайнів. Компанія пропонує різноманітність кольорів, включаючи білий, сірий, коричневий та чорний, а також різні типи покриттів – матові, глянцеві та металеві. Це дозволяє підібрати обігрівач, що ідеально поєднується з інтер'єром.
 • Просте встановлення: можна повісити вертикальний обігрівач на стіну або встановити на підлогу (на ніжках чи роликах), без необхідності проведення складних монтажних робіт - достатньо підключити до розетки.
 • Вбудований захист від перегріву: обігрівачі обладнані механізмом, який запобігає перегріву, що збільшує їхню довговічність та безпеку використання.
 • Закритий тип нагрівального елемента: виключає випалювання кисню в процесі роботи, роблячи їх безпечними для використання у закритих приміщеннях (не сушать повітря).
 • Відсутність продуктів горіння та абсолютна пожежна безпека, що робить їх абсолютно безпечними з точки зору пожежної безпеки.
 • Захист від вимкнення електрики: у разі відключення електроенергії обігрівачі зберігають налаштування, що забезпечує зручність та запобігає несподіваним змінам у роботі пристрою.

Вибір вертикального електричного обігрівача для вашого будинку чи квартири залежить від ваших конкретних потреб та уподобань. При правильному виборі він може стати ефективним та стильним способом підтримки комфортної температури у вашій оселі. Для додаткової консультації - телефонуйте за номером:

☎️067-388-0-844