Чим дешевше обігріти приміщення

Незалежно від параметрів приміщення, більш економним варіантом опалення є обігрівачі Тепломакс. Такі радіатори вважаються найбільш бюджетним варіантом завдяки програматорам, які допоможуть заощадити до 50% на рахунках за опалення. В даний час електрика мають оптимальну вартість порівняно з газом, що дозволяє досягти максимальної економії на енергоресурси в холодну пору року. Єдиною альтернативою електриці (особливо за наявності двотарифного лічильника, що забезпечує доступ до недорогої електроенергії у нічний час) є тверде паливо.

Твердопаливні котли є одним з найпоширеніших варіантів заміни газового опалення, переважно багатьох власників будинків за їх ефективність. З таким типом опалення ви контролюєте температуру в приміщенні незалежно і не залежите від постачання газу або від початку та закінчення опалювального сезону.

Це також перевага з погляду економії коштів. Однак, існують недоліки при використанні твердопаливних котлів, які можуть спричинити певний дискомфорт у власників житлових будинків.

Насамперед, вам слід заздалегідь забезпечити себе дровами, вугіллям або пелетами, тому що в сезон ціни на тверде паливо можуть значно зрости. Також важливо вибрати підходяще місце для зберігання палива, щоб воно зберігало свої властивості, і враховувати, що для підтримки тепла в будинку за допомогою котла весь зимовий сезон потрібна постійна увага та участь, тому залишити будинок без опалення взимку неможливо.

Ще одним недоліком використання твердопаливних котлів є необхідність встановлення додаткового бойлера для підігріву води та кондиціонера для охолодження житла у літній період, що також пов'язано з додатковими фінансовими витратами.

Теплові насоси

Використання теплових насосів є одним із найвигідніших способів забезпечення опалення без використання газу. Теплові насоси бувають двох типів: "повітря-повітря" та "повітря-вода".

Завдяки принципу роботи таких систем, що базується на використанні електроенергії, витрати на опалення суттєво знижуються в порівнянні з використанням газу. При цьому така система дозволяє обігрівати приміщення, підігрівати воду, а також використовувати її для кондиціювання повітря у спекотний період.

Єдиним недоліком системи опалення тепловим насосом є висока початкова вартість. На сьогоднішній день ціна на теплові насоси досить значна, крім витрат на придбання обладнання необхідно врахувати витрати на його встановлення, а також на розробку плану і правильний підбір обладнання.

Обігрівачі Тепломакс

Завдяки ретельному аналізу ринку та досвіду, витягнутому з помилок інших виробників електричних обігрівачів, ми створили ідеальний варіант обігрівача: економічний, стильний і, що найважливіше, безпечний. Нове покоління обігрівачів від Тепломакс пропонує рішення для промислових цехів та приватних будинків.

Давайте обговоримо, як наші обігрівачі вирішують проблеми, з якими стикаються інші моделі, і чому ми вважаємо їх кращим варіантом, ніж дешевше обігріти приміщення:

 • Циркуляція повітря: наші обігрівачі використовують метод комбінованого обігріву, який рівномірно прогріває як предмети, так і повітря у приміщенні, забезпечуючи найкращу циркуляцію повітря. Це гарантує рівномірний розподіл тепла та створення комфортних умов перебування у приміщенні.
 • Економія електроенергії: обігрівачі оснащені програматорами, які дозволяють оптимізувати витрати електроенергії відповідно до потреб приміщення або часу доби. Це дозволяє заощадити до 50% на платежах за опалення.
 • Безпека: обігрівачі Тепломакс мають високий рівень безпеки завдяки наявності датчика температури поверхні та вбудованого захисту від перегріву. Вони можуть використовуватись у різних умовах без ризику отримання опіків.
 • Довгий термін служби: гарантія на наші обігрівачі складає 7 років, а високоякісні матеріали забезпечують їхню довговічність та надійну роботу протягом багатьох років.
 • Управління з телефону: спеціальна програма дозволяє керувати обігрівачами за допомогою смартфона з будь-якої точки світу, що забезпечує максимальний комфорт та зручність використання.
 • Функція накопичення тепла: обігрівачі Тепломакс накопичують тепло під час роботи та продовжують обігрівати приміщення ще тривалий час після вимкнення, забезпечуючи комфортну температуру протягом кількох годин.
 • Відсікання мостів холоду: розміщення обігрівача під вікном створює ефективну теплову завісу, не дозволяючи теплу залишати приміщення.
 • Комфорт та естетика: наші обігрівачі не шумлять під час роботи, вони компактні та стильні. Ми також пропонуємо обігрівачі, виготовлені за індивідуальними замовленнями, враховуючи всі вимоги клієнта до розміру, кольору, покриття та способу встановлення.
Чим дешевше обігріти приміщення

Масляні обігрівачі, тепловентилятори та конвектори

В даний час електричні обігрівачі, такі як масляні обігрівачі, тепловентилятори та конвектори, також використовуються для опалення приміщень, особливо у випадках, коли тарифи на електроенергію відносно невисокі. У таких умовах вони можуть бути гарною альтернативою газовому опаленню. Однак для основного опалення вони зазвичай не розглядаються як вигідне та ефективне рішення, а скоріше як додаткове джерело тепла.

Основна проблема полягає в тому, що для обігріву великих приміщень, таких як приватний будинок площею 100 квадратних метрів, буде потрібна значна кількість електричних обігрівачів, які, працюючи цілодобово, можуть призвести до високих рахунків за електроенергію, які можна порівняти з витратами на газ. Крім того, конвектори та тепловентилятори, які часто використовуються як електричні обігрівачі, нагрівають повітря, при цьому сушать його і залишають стіни холодними. Вони також можуть стати джерелом пилу в приміщенні, що може негативно вплинути на здоров'я мешканців будинку. У зв'язку з цим опалення без газу за допомогою електричних обігрівачів не є оптимальним рішенням.

Інфрачервоні обігрівачі

Інфрачервоні панелі – це ще один варіант опалення, який останніми роками став надзвичайно популярним у нашій країні. На думку багатьох клієнтів, це справді один з ефективних та економічних способів обігріву. Ефективність та економія досягаються за рахунок особливого принципу роботи інфрачервоних панелей: вони спочатку нагрівають стіни та інші тверді поверхні, а вже потім ці поверхні нагрівають навколишній простір.

Кожна інфрачервона панель обладнана керамічним теплонакопичувачем, який зберігає тепло і рівномірно віддає його протягом 40-60 хвилин після вимикання обігрівача. Для використання інфрачервоного опалення як основне джерело тепла потрібно приблизно 10-12 годин роботи панелей.

Вартість інфрачервоних панелей доступна, а їх установка дуже проста, що дозволяє заощадити значні кошти у вашому бюджеті.

З мінусів варто виділити те, що на відміну від обігрівачів Тепломакс, інфрачервоні (ІЧ) обігрівачі мають спрямований характер обігріву, зосереджуючись на нагріванні предметів, а не повітря в приміщенні. Це може призвести до нерівномірного розподілу тепла, при якому одні зони приміщення можуть бути перегрітими, інші недостатньо нагрітими. Не рекомендується використовувати такі обігрівачі у закритих приміщеннях, оскільки вони більш підходять для відкритих ділянок.

Якщо інфрачервоний обігрівач встановлений на недостатній відстані від людей, це може викликати дискомфорт і навіть опіки шкіри. Рекомендується встановлювати обігрівачі на безпечній відстані від людей і не покривати їх або ставити надто близько до меблів. А предмети, що знаходяться поряд з інфрачервоними обігрівачами, можуть впливати на високі температури, що може вплинути на їх стан і навіть призвести до пошкоджень.

Перейдемо до таблиці чим дешевше обігріти приміщення

 • Конвектор: 12 годин використання вдень вам коштуватиме 1 425,6 - 1 500 грн/місяць, а вночі - 712-800.
 • Радіатори Тепломакс: вдень 665,28 – 700 грн/місяць, вночі – 332,64-400.
 • Масляний обігрівач: близько 1520,64 - 1600 грн/місяць вдень і 760,32-800 вночі.
 • Тепловентилятор: вдень 1 710,8 – 1 800 грн/місяць, вночі – 855,35-900.
 • Інфрачервоний обігрівач: вдень 1 805,8 – 1 900 грн/місяць, вночі – 902,9-1000.
 • Тепловий насос: 1850 грн/місяць вдень, 925 грн/місяць - вдень.

Тому, кращим варіантом, ніж дешевше обігріти приміщення, є обігрівач Тепломакс. Для замовлення - залишайте заявку на сайті або дзвоніть за номером:

☎️067-388-0-844