Обігрів відкритих майданчиків

У сучасних міських умовах, де відкриті майданчики відіграють важливу роль в інфраструктурі міста, питання забезпечення комфортних умов на терасах та інших відкритих майданчиках у холодну пору року стає дедалі актуальнішим.

Під терміном обігрів відкритих майданчиків мається на увазі комплекс технологій та методів, спрямованих на збереження тепла та створення комфорту на терасах та інших відкритих просторах у періоди низьких температур.

Обігрів відкритих майданчиків є інженерним рішенням, спрямованим на забезпечення оптимальних кліматичних умов за межами приміщень, де традиційна система опалення неефективна. Ця технологія забезпечує необхідне тепло для комфортного проведення часу на вулиці, що дозволяє використовувати відкриті простори протягом усього року.

Переваги обігріву відкритих майданчиків включають:

Збільшення сезону використання: обігрів дозволяє використовувати відкриті майданчики цілий рік, розширюючи можливості відпочинку та розваг навіть у холодні місяці.

Підвищення комфорту: обігрівачі роблять перебування на відкритих майданчиках комфортнішим для відвідувачів, клієнтів ресторанів, гостей готелю чи користувачів громадських місць.

Залучення орендарів та відвідувачів: нерухомість з майданчиками, що обігріваються, стає більш привабливою для орендарів та відвідувачів, що може підвищити її вартість.

Екологічна та енергетична ефективність: сучасні технології обігріву забезпечують ефективне та екологічне обігрів, заснований на електроенергії.

Розширення можливостей бізнесу: майданчики, що обігріваються, створюють можливість збільшити клієнтообіг і дохідність для підприємств громадського харчування та роздрібних точок.

Зменшення ризику замерзання інфраструктури: обігрів допомагає уникнути замерзання водостічних систем, трубопроводів та іншої інфраструктури, що запобігає можливим пошкодженням та ремонтним роботам.

Застосування систем обігріву на відкритих майданчиках приносить значну користь у плані безпеки, зручності, економії ресурсів та розвитку міської інфраструктури.

Обігрів відкритих майданчиків

Типи систем для обігріву відкритих майданчиків

Інфрачервоні обігрівачі використовують інфрачервоне випромінювання для спрямованої передачі тепла об'єктам і людям. Перетворять електричну енергію на інфрачервоне випромінювання, нагріваючи об'єкти, а не навколишнє повітря.

Переваги:

 • Швидкий старт забезпечує швидке створення тепла.
 • Ефективно спрямоване тепло, що мінімізує втрати.
 • Економія енергії завдяки прямій передачі тепла.

Обігріваючі кабелі: електричні елементи, що укладаються вздовж поверхні, щоб рівномірно розподіляти тепло і запобігати утворенню льоду та снігу.

Переваги:

 • Універсальність, підходить для різних поверхонь.
 • Саморегулюючі властивості підлаштовуються під зміни температури.
 • Ефективність у запобіганні зледеніння.

Теплові віяла та обігрівачі: створюють потік теплого повітря, спрямованого у потрібному напрямку. Можуть бути переносними чи встановленими на певних майданчиках.

Переваги:

 • Легко рухаються, що зручно для різних зон.
 • Простота в обслуговуванні та встановленні.
 • Забезпечують обігрів повітря довкола.

Обігрівачі TeploMax – це ефективні та надійні пристрої для обігріву відкритих майданчиків. Ці обігрівачі призначені для створення комфортної атмосфери на вулиці у холодні місяці, забезпечуючи безпеку та задовольняючи потреби користувачів. Використовуючи передові технології, обігрівачі TeploMax гарантують рівномірний розподіл тепла та ефективне використання енергії. Вони легко монтуються та забезпечують надійний захист від зледеніння та негоди. Обігрівачі TeploMax це ідеальне рішення для створення комфортних умов на відкритих майданчиках, розширюючи можливості використання громадських просторів у будь-яку пору року.

Переваги:

 • Ефективність обігріву: обігрівачі TeploMax забезпечують швидке та рівномірне обігрів відкритих майданчиків, створюючи комфортні умови для відвідувачів.
 • Надійність: продукція TeploMax виготовлена з якісних матеріалів та має високу надійність роботи, що забезпечує тривалий термін служби обігрівачів.
 • Простота встановлення та обслуговування: обігрівачі TeploMax легко встановлюються та обслуговуються, що спрощує процес експлуатації та підтримки у робочому стані.
 • Економічність: використання обігрівачів TeploMax дозволяє зменшити витрати на опалення відкритих майданчиків за рахунок ефективного використання енергії та програматорів, що дозволяють заощадити до 50% на рахунках за опалення.

Вибір конкретного типу матеріалу залежить від вимог об'єкта, кліматичних умов та бюджету, що забезпечує гнучкість у створенні ефективних систем обігріву відкритих майданчиків.

Підтримка бізнесів, що надають послуги на відкритому повітрі, та підвищення відвідуваності закладів з майданчиками, що обігріваються, сприяє економічному розвитку міста.

Інвестування у системи обігріву є важливим кроком для формування сучасних, зручних та життєздатних бізнесів. Вони збагачують міське середовище, створюють простори, де клієнти можуть насолоджуватися життям у будь-яку пору року.