Способи обігріву теплиці

У теплицях часто вирощують теплолюбиві рослини, для яких потрібно забезпечити додаткове опалення в приміщенні. Власникам теплиць, які планують використовувати їх у холодний час, включаючи зимові місяці, необхідно розглянути вибір найбільш підходящої та ефективної системи опалення.

Використання додаткових систем опалення допоможе забезпечити оптимальний температурний режим та підтримувати відповідний мікроклімат всередині закритого приміщення теплиці. Крім того, щоб зменшити витрати на енергоресурси та загальні витрати на утримання теплиці, можна скористатися кількома корисними порадами.

Підтримання оптимального температурного режиму у теплиці є важливим завданням для вирощування теплолюбивих рослин. Вибір системи опалення впливає на ефективність обігріву та загальні витрати на утримання теплиці.

Важливо враховувати розмір теплиці, погодні умови та потреби рослин для забезпечення відповідного мікроклімату. Вибір може включати такі опції:

  • Дров'яне опалення: дров'яні печі з водяним або повітряним контуром добре нагрівають теплицю, але вимагають регулярного контролю та можуть спричинити пожар.
  • Електричні обігрівачі: ефективні, але можуть бути витратними і залежать від стабільного електропостачання.
  • Газовий котел: сучасні газові котли ефективні та можуть автоматизувати процес обігріву, але потребують додаткових дозволів та коммунікацій.
  • Інфрачервоні обігрівачі: вони опалюють грунт і рослини, створюючи острівці тепла в окремих зонах та більше підійдуть для відкритих приміщень.

Важливо підтримувати баланс між температурою та утриманням вартості обігріву. Надмірне перегрівання може завдати шкоди рослинам і сприяти утворенню конденсату на поверхні каркаса, що може створити сприятливі умови для розвитку грибків. Важливо знаходити баланс між витратами та забезпеченням оптимальних умов для рослин.

способи обігріву теплиці

На думку спеціалістів TeploMax найефективнішим способом обігріву теплиці - є елекртичний обігрівач. І не дивлячись на стереотип про те, що це доволі дороге задоволення ми готові розказати Вам про промислові обігрівачі Тепломакс, які допомагають зекономити до 50% на опалені.

Енергоефективність є однією з ключових переваг, коли мова йде про опалення та обігрів теплиць. У цьому контексті важливо розглядати нові технології та системи, що споживають менше енергії та надають кращий результат. Такими системами є енергоефективні обігрівачі ТеплоМакс, які відрізняються такими ключовими перевагами порівняно з іншими видами опалення:

  • Підтримка нормальної вологості повітря: важливо, що система опалення теплиць від ТеплоМакс не сушать повітря в теплиці, що запобігає пересушуванню рослин.
  • Рівномірне нагрівання теплиці: на відміну від інфрачервоних обігрівачів, які можуть нагрівати тільки стебла рослин, залишаючи коріння холодними, ТеплоМакс забезпечує рівномірний розподіл тепла по всій теплиці. Це важливо, так як різниця в температурі між корінням і стеблами може уповільнити обмін речовин і засвоюваність мікроелементів рослинами, що, зрештою, може негативно позначитися на їхньому зростанні та здоров'ї.
  • Підтримка циркуляції повітря: обігрівачі ТеплоМакс сприяють руху повітря в теплиці (забезпечуть циркулицію повітря), що сприяє більш рівномірному розподілу тепла та вологи. Це також допомагає запобігти виникненню плісняви та інших хвороб.
  • Екологічна чистота: ці обігрівачі є екологічно чистими, оскільки вони не використовують горючі види палива і не викидають шкідливі речовини в атмосферу.

Обігрівачі ТеплоМакс для теплиць оснащені сучасними функціями, включаючи терморегулятори, таймери та можливість дистанційного керування. Це надає вам повний контроль над системою обігріву і дозволяє налаштовувати її відповідно до ваших потреб. Ви можете легко встановити бажану температуру в потрібний час, що допомагає запобігти зайвим витратам енергії.

Завдяки функції керування з мобільного телефону ви можете регулювати температурний режим дистанційно, що особливо корисно при раптових змінах погоди. Обігрівачі ТеплоМакс також мають здатність накопичувати енергію, що означає, що вони можуть продовжувати обігрівати теплицю навіть у разі тимчасового вимкнення електроживлення. Це робить вашу теплицю більш стійкою до змін погоди та дозволяє підвищити врожайність навіть за несприятливих умов.

ТеплоМакс забезпечують рослинам необхідне тепло, не пересушуючи їх, що дозволяє продовжити сезон вирощування та збільшити врожайність. Ефективність обігрівачів у поєднанні з їхньою екологічною безпекою робить їх ідеальним вибором для обігріву теплиці. Вони легко монтуються та забезпечують рівномірний розподіл тепла по всій теплиці. ТеплоМакс також надійні, з обладнанням захисту від перегріву та тривалим терміном служби. Для консультації з приводу цих обігрівачів - залишайте заявку на сайті teplomax.com.ua або телефонуйте: 

☎️067-388-0-844