Бізнес-Центр Трініті

Після закінчення будівництва бізнес-центру Трініті ми задумалися про те, який вид опалення краще підійде для нашого об'єкту і якщо це будуть обігрівачі - то які. Ми вирішили замовити обігрівачі Тепломакс, оскільки вони підходили нам за багатьма пунктами: стильний дизайн, легкість в управлінні і, головне, ефективність в обігріві приміщення.

Обігрівачі Тепломакс дійсно забезпечують швидке та рівномірне прогрівання, створюючи комфортні умови для роботи в офісі. Легко регулюються, що дозволяє налаштовувати температуру зі смартфона відповідно до індивідуальних уподобань (кожна групка співробітників, яка працює в одному кабінеті, може відрегулювати собі температурний режим в індивідуальному порядку).

Завдяки безпечній конструкції та автоматичному відключенню під час перегріву, фахівці Тепломакс запевнили нас, що вони абсолютно безпечні, а ще їх можна ставити поблизу меблів та накривати.

Обігрівачі Тепломакс добре забезпечуючи тепло та комфорт для всіх співробітників бізнес-центру в холодну пору року. Залишилися задоволені цією покупкою та вдячні фахівцям компанії за детальну консультацію та оперативну доставку обігрівачів на об'єкт.

Бізнес-центр Триніті знаходиться за адресою:

вулиця Товарна, 1, Київ, 01103

Залишились питання? Напишіть нам!

Оберіть мову сайту: