Магазин взуття

Ми, команда магазину взуття, хочемо подякувати спеціалістам Тепломакс за оперативну консультацію та підбір обігрівача. На початку зими ми зрозуміли, що наша стара система опалення мало того, що недостатньо обігріває приміщення, але й обходиться нам не дешево. Ми стали шукати компанію, яка оперативно виготовить та встановить нам економні та найголовніше безпечні обігрівачі, тому що ми працюємо з людьми. Вибір впав на Тепломакс і ми не помилилися, серед переваг, які ми виділили за невеликий термін використання:

  • Обігрівачі мають високу потужність і швидко нагрівають приміщення, створюючи затишну атмосферу в будь-яку погоду.
  • Ми цінуємо безпеку наших клієнтів, тому обігрівачі Тепломакс стали найкращим рішенням, оскільки вони оснащені системами захисту від перегріву, мають I клас безпеки, а завдяки датчику температури поверхні обігрівача їх можна накривати і ставити поблизу прилавків з товаром та меблів.
  • Нам не довелося встановлювати додаткові комунікації в магазин, для введення обігрівача в експлуатацію потрібно було просто підключити його до розетки.
  • У перший місяць використання ми заощадили близько 40% на рахунках за електрику.
  • Величезним плюсом є програматор та можливість керування з телефону, це допомагає економити час та гроші.


Також, ми встановили тепловідбивний екран із спіненого поліетилену, щоб обігрівач грів повітря в приміщенні, а не холодну стіну, яка виходить на вулицю.

Обігрівачі Тепломакс стали надійним та ефективним рішенням для нашого магазину. Вони поєднують у собі високу якість, безпеку та економічність, дозволяючи нашим співробітникам працювати у комфорті, а відвідувачам – насолоджуватися шопінгом у затишній атмосфері.

Відвідайте наш магазин взуття за адресою:

м. Київ, вул. Васильківська, 9/14

Залишились питання? Напишіть нам!

Оберіть мову сайту: